Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 92 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Dec 2020, 09:12 

aaa ved to je vcelku fajn cena za taky kotol, nie Rene?...my sme pred troma rokmi kupovali kondenzacny kotol, lebo sa nam pokazil stary a tie sme okolo dve tisic platili...neviem, ci vobec niekto predava lacnejsie...

Poslať Napísal: 05 Jan 2021, 08:56 

@Matilda-92 tak ako si napísala, okolo tých 2-tisíc stojí každý kotol. Samozrejme, že sú aj drahšia ale aj lacnejšie. Do kotlov ak sa človek nerozumie, tak je lepšie, keď si nechá poradiť. Nie je to žiadna hanba. My tiež kúrime kotlom a keď sme kupovali, tak som sa radil s viacerými ľuďmi, odborníkmi, predajcami.

Poslať Napísal: 07 Jan 2021, 09:04 

stevlik plne s tebou suhlasim, treba si nechat poradit...ved aj my sme si pred tymi troma rokmi nechali poradit...clovek sa nemoze vyznat vo vsetkom, to sa proste neda...a aky mate kotol?...aku znacku?...

Poslať Napísal: 13 Jan 2021, 09:42 

@Matilda-92 niektorí sú takí, ktorí sa vyznajú ale to sú väčšinou takí, ktorí sa tomu nonstop venujú alebo pracujú v tej sfére. My máme značku Wolf a konkrétne CGB-2. Keď sme boli v tom štádiu hľadania vhodného kotla, tak mi dosť známych práve túto značku odporučilo, tak sme skúsili a zatiaľ je to fajn.

Poslať Napísal: 14 Jan 2021, 20:11 

to je pravda ale napriklad nas znami nerobi v tejto oblasti ale aj napriek tomu vie poradit, ktory kotol je dobry a ktory nie...tak to mate dobry, lebo aj my mame tej istej znacky ;) ...

Poslať Napísal: 21 Jan 2021, 12:17 

@Matilda-92 v tom prípade to má ako koníček, nie? My vieme, že máme dobrý, povedal by som, že najlepší zo všetkých, ktoré trh ponúka.

Poslať Napísal: 25 Jan 2021, 13:41 

ano, presne tak sa tomu hovori :) ;) ...

Poslať Napísal: 28 Jan 2021, 12:13 

@Matilda-92 to je dobré, aspoň Vám viem poradiť.

Poslať Napísal: 02 Feb 2021, 11:58 

čaute, chcel by som sa informovať koľko trvá dodanie kotla, ak by som mal záujem u nich kúpiť? z vašich skúseností že od zadania objednávky? ďakujem za odpoveď.

Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 08:20 

nozo servus.. môj bracho minulý rok cez nich riešil kotol a my ideme tento rok.. oni to majú v tom super, že jednotky majú väčšinou na centrálnych skladoch a tým pádom montážnik vie mať jednotku do 48 hodín.. takže už keď máš s nimi presne doriešený ktorý kotol bude tvojmu domu postačujúci, tak cca dva dní a môžeš ho mať doma..

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 92 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre