Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 7 [ Príspevkov: 61 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Nov 2020, 11:29 

Pekný deň všetkým ;)

Minulý týždeň sme navštívili túto predajňu a páčil sa mi výber aký majú. Predtým ako objednám sedačku sa chcem ale poradiť, aby som nespravila nejakú hlúposť. Máte niekto od nich sedačku? Aké máte skúsenosti? Napíšte mi plíííís všetko čo o nich viete, aby som mala istotu, keďže sedačka, ktorú som si vybrala nie je najlacnejšia.

Ďakujem ;)

Poslať Napísal: 18 Nov 2020, 12:55 

Je pravda Selly, oni majú drahšie sedačky ale za to úžasné! Isto nebudeš banovať, keď si ju kúpiš. My od nich máme sedačku, má už 4 roky a stále je krásna, nadčasová :) ;) My sme boli úplne so všetkým spokojný, od vyberania až po samotnú objednávku a dovoz.

Poslať Napísal: 24 Nov 2020, 14:13 

Sonička,

hneď som začiatku sa ti poďakujem, že si mi napísala ;) A chcela by som ťa zároveň poprosiť, či by si mi nemohla poslať fotku akú sedačku od nich máte?

Poslať Napísal: 02 Dec 2020, 09:36 

Za máličko, rada poradím, keď viem ;) Pošlem ti fotku ale iba z predajne čo mám uloženú v počítači, lebo zo súkromia nechcem dávať fotky na internet. Ďakujem za pochopenie ;) :) Takúto sedačku máme: Obrázok

Poslať Napísal: 03 Dec 2020, 13:31 

Sonička,

v pohodičke, aj takáto fotka mi stačí. Chcela som len preto fotku, aby som mala predstavu aké sedačky tam majú v ponuke. Pekná, pekná je ;)

Poslať Napísal: 09 Dec 2020, 09:08 

aj my mame od nich sedacku Selly...do spravnej predajni ste isli, oni su podla mna uplne najlepsi..taky vyber aky maju oni, taky nema snad nikto!...a aj ti u nich nejaka padlo do oka?...podla mna sa vobec nemusis bat objednat u nich, su seriozny, to co ti povedia to aj dodrzia, niet sa coho bat...a kvalita sedaciek je vynikajuca...

Poslať Napísal: 27 Dec 2020, 04:42 

@matilda-92 prosim ta, oni maju aj nejake skladove zasoby?...

Poslať Napísal: 04 Jan 2021, 12:59 

ano, maju aj skladove zasoby...naskladneny maju taky tovar, ktory je najviac ziadany..maju aj matrace, postele ale samozrejme, ze aj sedacky...po dohode ti vedia predat aj vystaveny kus, ak by nemali taky na sklade...da sa s nimi ohladom vsetkeho dohodnut, su to ustretovi a mili ludia...

Poslať Napísal: 07 Jan 2021, 14:09 

Len čo z toho, že majú skladové zásoby, keď sa teraz aj tak po obchodoch nemôže chodiť :| Celé je to na figu :|

Poslať Napísal: 08 Jan 2021, 08:58 

Jendron píše:
Len čo z toho, že majú skladové zásoby, keď sa teraz aj tak po obchodoch nemôže chodiť :| Celé je to na figu :|

Tak niekto to mozno stihol este pred sviatkami, ze bol v predajni pozriet ale neobjednal a preto mu staci teraz len zavolat. Mozno sa to tak od pondelka u nich bude dat. Musime sledovat ich stranku alebo na fb a budeme mudrejsi. Kazdopadne vsetci, co si nechali na januar aj behanie po predajniach, tak budu musiet cakat pokial otvoria.

Stránka 1 z 7 [ Príspevkov: 61 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre