Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Nov 2020, 07:06 

@Drahuši88 a z kade pochadzas? Z ktoreho mesta?

Poslať Napísal: 23 Nov 2020, 09:21 

@Lukky pochádzam z Banskej Bystrice. Ale nemusíš sa obávať, že by si musel cestovať len do BB, spoločnosť Isotra má viacerých predajcov po celom Slovensku a na stránke ich majú vypísaných. V každom kraji majú niekoľko predajcov.

Poslať Napísal: 24 Nov 2020, 12:44 

@Drahuši88 ano, uz som si pozrel, ze aj v blizkosti nas je jedna predajna, tak pojdem tam a snad aj dobre pochodim. Nemam cas behat po viacerych predajniach a zistovat, tak snad objednam a bude pokoj. Nerad spekulujem a najradsej som, ked mi takto ludia poradia s cim maju dobre skusenosti a rovno za tym idem. Kedze som zaneprazdneny clovek, tak tymto stylom riesim uplne vsetko!

Poslať Napísal: 25 Nov 2020, 10:07 

spravne tomu rozumiem, Isotra je znacka, ktoru vyrabaju ale dostat ju kupit nie u nich ale iba u inych predajcoch?...

Poslať Napísal: 26 Nov 2020, 11:15 

Daniela_25 ano, presne tak to funguje...oni su len vyrobcovia a nepredavaju koncovym zakaznikom ale vyrabaju pre svojich predajcov...

Poslať Napísal: 27 Nov 2020, 12:57 

super, dakujem ti velmi pekne, toto som potrebovala pocut, lebo moj drahy sa so mnou hadal a nechcel mi verit, ze to je takto... tak preto som mu povedala, ze napisem na forum a spytam sa druhych ludi... ked pride z roboty, tak mu to ukazem... diky este raz!

Poslať Napísal: 27 Nov 2020, 14:04 

my plánujeme dávať vonkajšie tienenie, chceme si dať spraviť predprípravu a potom keď bude viac korún, tak si objednáme aj žalúzie. ešte máme síce od toho ďaleko, keďže ešte len na jar ideme robiť strechu ale toto vieme na 100%, že to chceme! myslím, že v dnešnej dobe to patrí medzi najlepšie tienenie

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 10:46 

Šmit píše:
my plánujeme dávať vonkajšie tienenie, chceme si dať spraviť predprípravu a potom keď bude viac korún, tak si objednáme aj žalúzie. ešte máme síce od toho ďaleko, keďže ešte len na jar ideme robiť strechu ale toto vieme na 100%, že to chceme! myslím, že v dnešnej dobe to patrí medzi najlepšie tienenie

Prosím ťa to akú predprípravu ste si dali spraviť? Musí byť nejaký špeciálny preklad alebo stačí iba elektriku naťahať? My zatiaľ bývame v byte ale na budúci rok chceme začať stavať a tiež uvažujeme nad takýmto typom tienenia. Netušila som, že treba na to nejaké prípravu spraviť, tak budem rada, keď mi odpíšeš a poradíš, ďakujem ;) :)

Poslať Napísal: 01 Dec 2020, 12:03 

Veronika zalezi od toho, ci ich chcete mat priznane alebo skryte, hm?

Poslať Napísal: 02 Dec 2020, 13:25 

Andrej33 píše:
Veronika zalezi od toho, ci ich chcete mat priznane alebo skryte, hm?

Samozrejme, že by sme ich chceli skryté. Keď si už ideme stavať nový dom tak chceme, aby bol presne podľa našich požiadaviek a snov :)

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre