Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 40 z 42 [ Príspevkov: 420 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 24 Nov 2020, 15:59 

exot zavisi to od toho, co vsetko chces mat, ono musis tam ratat aj s pripravou vzduchotechnickych rozvodov. to tiez nieco stoji, ale ono ti bude najlepsie ked si vyberies co by ti vyhovovalo a nasledne si das urobit ponuku firme, ktora to robi a dozvies sa cenu ktora bude akoby finalna, ze uz k tomu nebudes musiet nic nejako priratavat alebo co. budes mat predstavu na com si.

Poslať Napísal: 25 Nov 2020, 06:29 

exot ohladne tej ceny sa stresovat nemusis ;)

ked je to nieco, co chces, ze vidis v tom vyznam, tak tymto sa trapit nebudes to ti garantujem, tiez som to dlho mal v hlave a zistoval som si co a ako a pozri pridam ti fotku, ze ako som sa napokon rozhodol ;)

Obrázok

Poslať Napísal: 26 Nov 2020, 09:01 

uuu tak ty takto??? u vas sa teda na plno maka hej? aka firma ti to montuje?

Poslať Napísal: 27 Nov 2020, 13:29 

erik to sa teda tesim s tebou, ze si takto postupil, uz mas teda vsetko urobene, co sa tyka rekuperacie?
ci este nieco ti chyba?

Poslať Napísal: 27 Nov 2020, 19:46 

to sú už tie výduchy vlastne? kedy to budete mať hotové, ako dlho to vlastne trvá kým to spojazdnia? a rekuperáciu konkrétne budete mať akú?

Poslať Napísal: 29 Nov 2020, 13:33 

Podľa fotiek vyzerá, že sú to tie výduchy. To akú jednotku máš to by si ozaj mohol pridať, že čo je to za značku a vlastne aj čo zabezpečuje.
Chcel som sa aj na cenu opýtať, čo ťa to vyšlo, len viem, že nie každý o tom chce hovoriť, preto ak ti to nerobí problém by si mohol nám dať nejaké tie info.

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 11:46 

ano ano ;) kedze je to Nilan jednotka, tak mi to robia chlapi z Reheat, z Plzne prisli aby mi ju zapojili aby vsetko urobili, takze ja nemam co vytknut 8-)
hosal uz nie, uz vsetko pripravene, uz by som si predstavoval keby sme sa stahovali, ale to este je daleko, to si este pockam :/
ikabot uz som pisal o aku znacku ide, ci chces konkretny typ vediet? ono zalezi od toho aky velky mas dom, co treba urobit, aku jednotku mas a podobne veci ;)

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 15:50 

aha, to v okolí montujú iba oni? vieš čo kľudne ak to máš niekde napísané presne ten typ tak ti budem vďačný aspoň by som si niečo pozrel o nej

Poslať Napísal: 04 Dec 2020, 21:09 

to asi zalezi od toho, kde na Slovensku sa nachadzas a na zaklade toho ti poslu firmu...ktora ti to pride urobit... ;-)

Poslať Napísal: 07 Dec 2020, 09:23 

erik toto co by si si ty prial myslim, ze by sme si mnohi, ale ked chceme mat dom, tak proste musime domu venovat cas, nech je to podla predstav vsetko, nech sme spokojny s tym co mame ;)

Stránka 40 z 42 [ Príspevkov: 420 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre