Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 13 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Sep 2015, 09:23 

Co by ste odporucili skridlu alebo plech ? Mame podkrovnu izbu a bojim sa ze ked budu dazde a spravime plechovu strechu ze vsetko bude pocut, ale zas je to podla mna lacnejsie riesenie. Plechovu strechu mame na nasej chate ktora bola postavena pred 40rokmi tam sa to vsetko ozyva, ale doba je vyspelejsia preto sa opytam, Dakujem.

Poslať Napísal: 15 Sep 2015, 09:57 

Všetko zálei od finančných prostriedkov plech je lacnejší ako píšeš, záleži aj od tvojej celkovej konštrukcie pretože škrídla je mohutnejšia a pech je lahší, ale v tomto by som nevidel problém... problém mohol byť v minulosti keď sa stavali chatky a pod.. teraz už máš kvalitný materiál , takže pokiaľ máš peniaze tak škrídla... a to buchanie ?, Neviem či je to nejake intenzivné ale to máš preto pretože si kúpila plech (za lakomosť)

Poslať Napísal: 19 Okt 2015, 04:46 

Tak záleži od financi a od celkovej statiky domu, dokonca aj tie plechové v dnešnej dome ti spravia s imitáciou škrídli, ak máš dobru izoláciu tak ani žiadne prihrievanie nevznikne čo môže byť na vašej chatke bežné v lete, a dokážu ti vypočítať tu plechovú krytinu presne takže ani žiadny odpad ti nevznikne.

Poslať Napísal: 24 Máj 2019, 11:17 

..nazdar vsetci!..ohladom tejto dilemy by som dlho nepolemizoval a jednoznacne by som zvolil skridlovu plechu..pokial mas aj obytne podkrovie, tak plech budes riadne pocut, ked bude vydatne prsat!..my mame taktiez podkrovie a mame skridlu, no to je cista paradicka!

Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 12:56 

Si si isty Miryno, ze je to najlepsi matros? Momentalne to akurat zacinam riesit, kedze uz tahame mury a cochvila budeme riesit podkrovie a strechu. No zatial co som zistoval, tak ludia boli tak 50 na 50..Preto sa vobec neviem rozhonut, co zvolit :/ :/

Poslať Napísal: 04 Jún 2019, 12:18 

...som si viac nez isty Juraj!..videl som po rokoch ako vyzera plech na dome a ako vyzera skridla...poviem ti, ze skridla o mnoho lepsie a k tomu ma este aj lepsie vlastnosti!..no co chces, to si daj...ja jednoznacne odporucam palenu skridlu!!!...

Poslať Napísal: 07 Jún 2019, 12:37 

Juraj15
Tiež som za pálenú strešnú krytinu - máme ju na dome a žiadny problém. Už desiaty rok.

Poslať Napísal: 11 Jún 2019, 13:11 

A plech ako vyzeral Miryno? Bol pokriveny alebo co?? A chlapi ked skridlu, tak od koho? Lebo aj v tom bude este rozdiel, ze? Poradte mi, lebo ja som v tomto uplny lajk a vobec neviem...

Poslať Napísal: 14 Jún 2019, 09:10 

Juraj15 píše:
A plech ako vyzeral Miryno? Bol pokriveny alebo co?? A chlapi ked skridlu, tak od koho? Lebo aj v tom bude este rozdiel, ze? Poradte mi, lebo ja som v tomto uplny lajk a vobec neviem...

Jasne a dokonca v tych skridlach byvaju dost velke rozdiely. Nie kazda spolocnost ich robi dobre a kvalitne aj ked v dnesnej dobe to je uz lepsie ako kedysi. My sme davali skridlu Tondach. Ta ma fajn vlastnosti a bola dobra aj cena na nu, v tom obdobi, ked sme ju kupovali.

Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 11:40 

Nazdaar ludia!
- my uz mame vybratu skridlu ale potreboval by som poradit ohladom prislusenstva
- co vsetko potrebujem?
- viem, ze nejake folie, vetraci pas, atd.
- no neviem ake su najlepsie, tak pls poradite, dik.

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 13 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre