Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 88 z 94 [ Príspevkov: 939 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 94  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Nov 2020, 16:47 

to nastavovanie do toho sa clovek dostane, len to chce nastudovat si navod na pouzitie. Ale tak to staci si raz nad to sadnut a budes mat prehlad a technik ti aj poradi, vyznas sa v tom, hlavne je mat v zapojenie laddomat alebo termoregulacny ventil.

Poslať Napísal: 05 Nov 2020, 11:48 

Ten by hadam dnes uz nik nevynechal...ved to by bol risk...a teda dost velky...to kotol odide...

Poslať Napísal: 09 Nov 2020, 12:18 

kotol by mal sluzit ako to bolo kedysi, proste desiatky rokov, nemal by si po par rokoch riesit, ze co bude opat s kurenim, ved ked si vezmes v starych domoch, ked niekto ide rekonstruovat, tak ten kotol je tam mnohokrat cely zivot, aj 30 rokov, ked sa on dobre clovek stara, pravidelne ho cisti tak nie je problem :-)

Poslať Napísal: 11 Nov 2020, 12:42 

Kto vám chodí kotol kontrolovať, že či dobre funguje?

Koho si na to voláte?

Poslať Napísal: 12 Nov 2020, 14:28 

podla toho, co mne tu pisali, co som sa dozvedel, tak to vyzera tak, ze technik, co montuje kotle, tak zabezpecuju aj servis kotlov ;)

a tiez napriklad Atmos, vyrobca tak ti maju svojich skolenych montaznikov, ktori aj montuju aj servisuju kotle, ked si ich zavolas, to mna celkom oslovilo, ze sa mas na koho obratit, ze nemusis mat obavu ci najdes niekoho kto pozna danu znacku kotlov, ze jak funguju a vsetko okolo toho ;)

Poslať Napísal: 12 Nov 2020, 21:55 

Hosal
toto je kvalita, keď kotol toľko rokov vydrží.
Dnes veľa vecí je robených len na nejaký ten čas a tak by to nemalo byť. Preto ja keď niečo vyberám kupujem, tak v prvom rade mi ide o kvalitu. O spoľahlivosť výrobcu a pod.

Poslať Napísal: 17 Nov 2020, 20:28 

Viktor no len kompetentneho niekoho na to. Dozaista to nemoze robit nejaky amater, niekto kto nema vobec ziadne skusenosti. To by bol risk, najma ak by islo o nejaku prehliadku v zaruke alebo nejaku zarucnu opravu.

Poslať Napísal: 18 Nov 2020, 16:25 

plavam ale tak by to aj malo byť. Podstatné je aby ti kotol veľmi dlho slúžil, kotol by nemala byť záležitosť pár sezón.
Tiež ako zbadá človek, že niečo nie je v poriadku, že kotol nefunguje ako má, tak hneď je najlepšie kontaktovať niekoho a nenechať to zájsť až ďaleko.

Poslať Napísal: 19 Nov 2020, 18:54 

Muron takže toto istého čo na začiatku montuje? Dobre to teda chápem. Čiže to vlastne len mu nahlásim, čo potrebujem a on mi podľa toho dá termín kedy dojde?

Olipar to mi je jasné, ale reku či si na to niekoho z môjho okolia nemôžem zavolať, predsa dozvedel som sa, že mám v okolí jedného, čo kedysi robil s kotlami, čo bol kurenár, len je teraz už na dôchodku.

Poslať Napísal: 23 Nov 2020, 18:42 

viktor neviem ci to je dobry napad ked je uz na dochodku, ci ma nejaku predstavu o tom ake kotle su teraz, ake zapojenie je k nim potrebne, kto aku zaruku dava, ake casti sa menia, na co su kotle nachylne a pod.

Stránka 88 z 94 [ Príspevkov: 939 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 94  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre