Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 87 z 89 [ Príspevkov: 886 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Okt 2020, 20:18 

silvo kotle ktoré sú takto kompaktné, tak sú veľkostne prispôsobené aby mohli byť aj v malých kotolniach, ale aj napríklad na chodbe niekde, nevedel som či ozaj je to tak dobré, ale kamarát si to tak dával a teda pochvaľuje si, síce som to ešte u neho nevidel, lebo veď skrz toto všetko, čo sa momentálne deje sa nestretávame, ale tak asi je to okej, keď to tak má 8-)

Poslať Napísal: 27 Okt 2020, 13:26 

lucic kolko toto stoji?

taketo riesenie? vychadza to aj menej ako kotol ked je samostatny?

Poslať Napísal: 27 Okt 2020, 16:34 

pozri si napriklad typy od Atmosu normalny peletovy kotol samotny a potom kompaktny a vyhodi ti ceny :) kompaktny kotol vychadza drahsie ako klasicky, ale tak to je pre to, ze obsahuje vsetko co potrebujes a najma musi to byt rozumne funkcne v tom kotli vyriesene

Poslať Napísal: 27 Okt 2020, 19:30 

Mu to nevadi ked to ma akoby na ociach? Neviem ci by ma to nejako neotravovalo furt vidiet kotol.

Poslať Napísal: 29 Okt 2020, 13:14 

Miffo nemám vlastnú skúsenosť s týmto, ale keď nie je iná možnosť a kotol ti zabezpečuje teplo domova celú zimu, tak myslím, že nejako sa nad tým nebudeš pozastavovať, skôr ti pôjde o to aby si mal teplo všade a rovnaké, aby vykuroval rovnomerne a všetky miestnosti.

Poslať Napísal: 29 Okt 2020, 14:41 

...srotos žiadne kúrenie nie je lacné, žiadne sa nedá vybaviť za tisíc euro, ale zakaždým je to viacej nech už ide o čokoľvek...jasné je napríklad, že je drahšie zriadenia kotla na pelety, ale potom zase mesačné náklady sú nižšie...oproti napríklad elektro kotlu...ten zase nestojí dáko veľa na začiatku...ale mesačne sú to už iné peniaze ako pri peletách...čiže aj na toto je nutné sa pozerať...

Poslať Napísal: 29 Okt 2020, 16:02 

Lykros a to ide elektrina rok co rok stale hore :roll: A ked si vezmem, ze znamy kuri plynom a ten spominal, ze kolko ho to stoji rocne, tak teda ozaj to nie je bohvieco po cenovej stranke.

Poslať Napísal: 30 Okt 2020, 14:00 

Davidxx dnes nič nie je lacné, ale je dobré urobiť si také porovnanie, čo sa po akej stránke oplatí a najmä nech je kúrenie efektívne, nech zbytočne neuniká nejako teplo niekam.
Lebo teda variantov kúrenia je dnes veľa, ale každý máme iné nároky. Ale čo som rád, že pelety nejako nezaťažujú životné prostredie, že to nie je ako napríklad uhlie, ktoré nám spôsobuje veľké problémy, aj keď mnohý sa tvária, že to nevidia.

Poslať Napísal: 01 Nov 2020, 15:42 

peletové kotle sú automatické? sú nejaké nastavenia že ak by sme náhodou išli z domu, aby sa teda nekúrilo, že si dá kotol nejakú pauzu alebo ako to funguje??

Poslať Napísal: 01 Nov 2020, 17:29 

ano dnes uz su tie kotle automaticke, takze si to vies vsetko nastavit, ale co znacka to ine nastavenia, ale tak to bdues mat vsetko v navode na pouzitie, som aj hladal, ze by som ti to poslal, ale neviem kde to mam, proste si nastavit nejaky ten rezim ktory ti vyhovuje, ktory splna to, co vlastne potrebujes, neboj sa nic to dojdes na to ako kedy co nastavit

Stránka 87 z 89 [ Príspevkov: 886 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre