Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 56 z 59 [ Príspevkov: 583 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 29 Sep 2020, 19:53 

Obyvatel sorry prehliadol som to. Tak až teraz ti píšem 8-)
Tá firma, čo som ti písal robí aj celé stavby krbov, vlasne všetko čo sa týka správnej realizácie, poradenstvo, všetko od začiatku až ti potom na konci odovzdajú hotový krb podľa predstáv, v ktorom budeš môcť hneď kúriť, pretože budeš mať spravenú už aj revíziu komína aj všetko, aby si mohol oficiálne bez problémov kúriť.

Poslať Napísal: 30 Sep 2020, 19:53 

hrbol akym sposobom ten system co si pisal vobec funguje? :shock: nema to kazda jedna vlozka?

Poslať Napísal: 30 Sep 2020, 20:58 

Trefol nemám znalosť o tomto systéme, čo on písal, ale rôzne značky majú rôzne svoje systémy a rôzne fungujú aj spaľovania. Preto treba pozerať niekedy na ceny, ale aj na parametre, systémy 8-)

Poslať Napísal: 08 Okt 2020, 08:08 

@Kumer Tak by som mal teda kontaktovat aj tu firmu co nam robila podlahove aby to prisli opravit, aby to nebolo pod tym krbom? No bude to teraz tazsie ale keby mozeme uz dalsiu zimu kurit aj krbom tak by to bolo super

Poslať Napísal: 10 Okt 2020, 18:18 

- harry zakazdym sa da najst nejaka moznost, najskor si zajdi za krbarom a on ti povie ako bude mozne krb realizovat a podla toho sa zariadis a budes vediet, co dalej co s tou podlahovkou a co este urobit aby si vobec krb mohol mat aby splnil ucel -

Poslať Napísal: 13 Okt 2020, 08:34 

čaute, kedy ste začali riešiť krb? ešte pred projektom alebo stačí až potom? musím hneď vedieť akú chceme mať krbovú vložku a celkovo aký veľký bude krb? diki

Poslať Napísal: 13 Okt 2020, 12:03 

Pri projekte musis vedit, ci chces krb a kde by mal priblizne stat, ci chces ho na prilezitostne kurenie alebo ako. Lebo pri projekte musis vyriesit kurenie ako take, aby si mal predstavu co budete riesit.
Velkost krbu budes az potom ked budes vyberat krb, pretoze cim vacsi tym vacsi vykon. Potom ide aj o prevedenie, ci ramovu vlozku, s akym otvaranim, ale to su malickosti, ktore az postupne budes vyberat.

Poslať Napísal: 18 Okt 2020, 19:38 

Ale čo hlavne je podstatné nenechať sa odradiť, lebo tiež viem, že ja keď som sa tomuto venoval tak kopa ľudí ma odhovárala, že krbové vložky majú veľký výkon, že zbytočne budem prekurovať, že budem dusiť ten krb a podobné žvásty.
Nenechaj sa tým zmiasť, dnes sú už krbové vložky, ktoré sú vhodné aj do nízkoenergetických domov, ktoré majú taký výkon aby to bolo optimálne.

Poslať Napísal: 19 Okt 2020, 16:17 

Soky ale výkon je dnes už regulovateľný a už nemajú tie krby také výkony, že by nemohli ísť do nových domov, tak ako si aj ty napísal.

Poslať Napísal: 20 Okt 2020, 09:23 

takže to si mám vybrať akože krbára ešte pred tým ako budeme robiť projekt aby som mohol projektantovi povedať aký bude krb, aký bude mať výkon a tak?

Stránka 56 z 59 [ Príspevkov: 583 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre