Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 36 z 41 [ Príspevkov: 406 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Nov 2020, 01:23 

zdravím, prosím vás sú nejaké firmy spoľahlivé čo robia vstavané skrine na mieru ale chodia po celom Slovensku?

Poslať Napísal: 17 Nov 2020, 05:25 

ahoj neviem či to ešte potrebuješ vedieť. my sme si dávali robiť vstavanú skriňu v samade, oni akože chodia na rôzne miesta ale sú zo severného slovenska takže najlepšie je keď si odtiaľ ale neviem nepísal si odkiaľ si tak reku poradím keď viem. tam sme si dávali robiť lebo aj rýchlo prišli, pomerali, spravili cenovú ponuku a potom sme sa už len dohodli na montáži a pekne to stihli za jeden deň

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 21:14 

som z trenčína, myslíš, že tam by prišli?

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 21:31 

treba ich kontakovat, ak sa im to oplati tak proste pridu aj dalej ale samozrejme treba sa s nimi dohodnut

prakticky by mozno stacilo keby ste si to vy vedeli dobre pomerovat keby prisli vlastne az ked to budu montovat ale neviem ci si na to trufate

ale zase na druhej strane oni vedia nejake detaily upravit uz priamo na mieste, to je vyhoda vstavaneho nabytku na mieru

Poslať Napísal: 01 Dec 2020, 11:16 

fú tak ale to ja neviem či by som to vedel tak presne na milimeter aby to sedelo. ale zavolám tam najskôr aby sme vedeli, že či by vôbec prišli ak hej tak sa už hádam nejako dohodneme. oni mi spravia aj nejakú vizualizáciu pred tým?

Poslať Napísal: 16 Dec 2020, 21:54 

uz si im volal? na com ste sa dohodli, pridu ci ako?

Poslať Napísal: 17 Dec 2020, 17:02 

@davidurbanek písal som im mail, no teraz je to také hektické oddobie predsa len aj pre nich aj pre nás. takže sme sa zatiaľ nejako dohodli, že po sviatkoch by sme to doriešili ale hlavné je, že o mne vedia a že teda ma hneď neodmietli, odkiaľ som, som im písal takže haádam nebude problém :D

Poslať Napísal: 18 Dec 2020, 18:55 

@šmit hlavné, že ste sa aspoň na tomto dohodli. ozvi sa im teda potom a podľa sa dohodnete. ja mám s nimi ako s firmou dobré skúsenosti, že sú proste seriózni a dá sa na nich spoľahnúť

Poslať Napísal: 02 Jan 2021, 23:34 

ja super, ja som tu dlhsie nebol tak dufam, ze uz to mas vybavene. aj cenovu ponuku uz mas?

Poslať Napísal: 08 Jan 2021, 11:48 

davali ste niekto vstavanu skrinu do detskej izby, alebo dat radsej sektorovy nabytok?

Stránka 36 z 41 [ Príspevkov: 406 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre