Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 37 z 38 [ Príspevkov: 375 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 02 Okt 2020, 08:16 

A to potom akoze ked to kupim tak co s tym? Kolko si tam mam nechat?

Poslať Napísal: 10 Okt 2020, 09:30 

obyvatel to sa vztahuje na vsetky typy rekuperacie?

Poslať Napísal: 13 Okt 2020, 08:36 

a koľko stojí ten voucher? už potom nemusím nič ďalšie doplácať?

Poslať Napísal: 13 Okt 2020, 17:40 

co som si ja pozeral a zistoval ohladne toho, tak je to investicny voucher a mas dve moznosti, napriklad si kupis za 500 euro a bude mat hodnotu raz taku ;) len tuto svoju zlavu mozes cerpat az po pol roku, takze je vyhodnejsie kupit si ho vopred a tiez musis ratat s tym, ze nebude takato ponuka donekonecna, na webe Nilanu som videl, ze budu v predaji len do konca tohto roka ;)

Poslať Napísal: 16 Okt 2020, 08:44 

aha a platnosť je potom dokedy?

Poslať Napísal: 18 Okt 2020, 07:54 

do konca septembra 2021, tak by to aspon malo byt :) neviem no z mojho pohladu sa to oplati nieco taketo vyuzit, lebo toto je ponuka ktora sa tak lahko myslim, ze opakovat nebude a keby slo o par desiatok eur tak nepoviem ani pol slova, ale nejde o par korun, ale ide ozaj o dobru ponuku, ktora sa oplati 8-)

Poslať Napísal: 18 Okt 2020, 21:58 

To by toho pol roka aj celkom vychadzalo, lebo uz zima je tu, tento rok uz zacinat nebudeme pre istotu aj tak nevieme ako sa cela tato situacia s koronou vyvinie takze bude dobre to mat v zalohe a do septembra to hadam stihame

Poslať Napísal: 20 Okt 2020, 11:28 

harry tak ono ked uz budes mat jasno v tom co chces, budes mat voucher tak potom je uz najmenej dohodnut sa s firmou na dalsom postupe a na montazi, to musis dat bez problemov buduci rok, len treba to vyuzit kym sa to da kupit :mrgreen:

Poslať Napísal: 22 Okt 2020, 08:50 

Ahojte mali ste nejaký problém s rekuperáciou, niečo čoho sa vystríhať, čo vás vyšlo nejako veľa peňazí alebo niečo podobné?
Nech mám prehľad aj o takýchto veciach.

Poslať Napísal: 22 Okt 2020, 21:42 

mňa by zase zaujímalo či si môžem na rekuperácii nejakú základnú údržbu robiť aj sám, prípadne ako často treba volať firmu na kontrolu

Stránka 37 z 38 [ Príspevkov: 375 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre