Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 06 Okt 2020, 17:47 

a aku mas predstavu?...ake by mali byt?...

Poslať Napísal: 07 Okt 2020, 11:46 

...dobre ze si zacal skor Serg, lebo je pravda, ze pokial ti vyrobia dvere presne na mieru ake chces, tak to trva tak cca 6 tyzdnov..my sme tak cakali...

Poslať Napísal: 09 Okt 2020, 11:56 

Beduš_M píše:
a aku mas predstavu?...ake by mali byt?...

skor aku ma predstavu moja manzelka, lebo ona bude vyberat dvere :D no jednoznacne sme sa zhodli na tom, ze chceme nejake drevene (dyhovane) a bezfalcove, rovno s oblozkami. ak mate nejake taketo, tak kludne pridaj fotku na inspiraciu. podlahu mame bielu s imitaciou mramoru, tak uvazujeme, ze by sme nejaky pekny drevodekor chceli.

Poslať Napísal: 12 Okt 2020, 11:30 

serg si si zabudol napisat uzivatelske meno, ked ta to nazvalo hostom??? :lol: ...my mame tiez bezfalcove, takze som rad, ze zhanate take...vyzeraju o mnoho lepsie ako falcove..co sa tyka fotiek, tak to ja vobec nemam...taketo veci foti iba moja manzelka, ked sa chce kolegyniam pochvalit :D ...ale mozem ti napisat, ze mame dvere od Sapeli...pozri si ake ponukaju a mozno vam nejake padnu do oka...

Poslať Napísal: 16 Okt 2020, 11:41 

Beduš_M píše:
serg si si zabudol napisat uzivatelske meno, ked ta to nazvalo hostom??? :lol: ...my mame tiez bezfalcove, takze som rad, ze zhanate take...vyzeraju o mnoho lepsie ako falcove..co sa tyka fotiek, tak to ja vobec nemam...taketo veci foti iba moja manzelka, ked sa chce kolegyniam pochvalit :D ...ale mozem ti napisat, ze mame dvere od Sapeli...pozri si ake ponukaju a mozno vam nejake padnu do oka...

och, to som si ani nevsimol, ze som zabudol zadat uzivatelske meno, ospravedlnujem sa. este ze tu tolko ludi nie je, ze si hned vedel, ze som to ja :D vdaka, idem ich hned pozriet.

Poslať Napísal: 19 Okt 2020, 10:24 

@Beduš_M ahoj, chcela som sa ťa spýtať, oni majú na Slovensku aj kamennú predajňu? Lebo čo som ich tak dávnejšie pozerala, tak mali len v Česku.. no to bolo fakt dávno, takže odvtedy sa to možno už zmenilo a preto by som rada vedela, či majú a ak áno, tak kde?. Ďakujem ;)

Poslať Napísal: 21 Okt 2020, 10:29 

maju showroom v Bratislave, na pestovatelskej ulici v Ruzinove.

Poslať Napísal: 26 Okt 2020, 10:34 

Pantul píše:
maju showroom v Bratislave, na pestovatelskej ulici v Ruzinove.

Ahoj ;) Môžem sa ťa spýtať, oni vyrábajú dvere na mieru alebo majú len atypické rozmery v ponuke? Za odpoveď ti vopred ďakujem ;)

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre