Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 175 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Autor Správa
 Poslať Napísal: 11 Okt 2020, 09:10 

@Boris8_8 s bratom sme si minulý rok porovnávali, lenže to sme my ešte len prvú zimu v dome bývali, tak to nebolo ešte taký veľký rozdiel ale už nejaký tam bol a som zvedavý na tento rok, keď tam už predsa len budeme druhú zimu a boli sme aj celý rok. My sme nezatepľovali, spravili sme iba fasádu, takže máme bez zateplenia. Veď na čo by sme do toho dávali peniaze, keď túto tehlu vôbec netreba zatepľovať.

Poslať Napísal: 12 Okt 2020, 07:49 

a aku vykurovaciu jednotku mate? o tom sme sa tu tusim este nebavili, alebo som znovu zabudol? :? :D pochopitelne, zbytocne by ste to zateplovali. no som zvedavy, potom buduci rok daj vediet ako vam to vyslo.

Poslať Napísal: 14 Okt 2020, 10:11 

@Boris8_8 tepelným čerpadlom kúrime, voda-vzduch. Nie, o tom sme sa nebavili, nemusíš sa báť, nezabudol si nič :lol: Okey, dám vedieť, len to je už možné, že ja zabudnem na teba, tak sa pripomeň :D

Poslať Napísal: 20 Okt 2020, 10:15 

Matúš Novácky píše:
Čaute 8-) Poviem Vám, že my sme dlho zvažovali akú tehlu, no napokon nás dosť presvedčila ekologická tehla od Wienerbergeru - Porotherm Eko+ Profi 44cm. A už teraz môžem povedať, že sme si dobre vybrali, lebo táto tehla nám šetrí peniaze, keďže menej vykurujeme a pritom nemáme vôbec zimu v dome. Má super tepelnoizolačné vlastnosti! 8-)

my sme z tejto istej tehly stavali...

Poslať Napísal: 21 Okt 2020, 10:27 

mna by zaujimalo v com je ta 44-ka tehla lepsia, odlisna od napriklad 33-ky alebo 38-ky? lebo co som pozeral na internete, tak mi to pride skoro rovnake, akurat to, ze je o nieco hrubsia. obsahuje nieco speci, kvoli comu ma lepsie tepelnoizolacne vlastnosti alebo to sposobuje iba ta hrubka samotnej tehly?

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 175 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre