Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 8 [ Príspevkov: 79 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Autor Správa
 Poslať Napísal: 21 Sep 2020, 10:46 

Chcel by som Vám poradiť, kto hľadá kondenzačný kotol, tak pozrite ponuku Wolf. Teraz do konca októbra majú aj špeciálne akciové ponuky. Akciová zostava obsahuje kondenzačný kotol, dotykový ovládací modul RM-2 eBus a snímač vonkajšej teploty a keď som videl tie ceny, tak fakt super. Kuknite si, ak tu je niekto, kto akurát vyberá 8-) V prípade nejakých otázok kľudne píšte, my máme od nich, takže viem poradiť.

Poslať Napísal: 22 Sep 2020, 10:35 

matus vies mi pls poslat tie zostavy? na nete to akosi neviem najst. dik

Poslať Napísal: 30 Sep 2020, 08:14 

@Boris8_8 samozrejme, odfotil som ti ich a posielam 8-) Ak by si náhodou niečo nevedel alebo by si to zle videl, tak napíš a cvaknem ti to ešte raz.
Obrázok

Poslať Napísal: 02 Okt 2020, 10:31 

Matúš Novácky píše:
Chcel by som Vám poradiť, kto hľadá kondenzačný kotol, tak pozrite ponuku Wolf. Teraz do konca októbra majú aj špeciálne akciové ponuky. Akciová zostava obsahuje kondenzačný kotol, dotykový ovládací modul RM-2 eBus a snímač vonkajšej teploty a keď som videl tie ceny, tak fakt super. Kuknite si, ak tu je niekto, kto akurát vyberá 8-) V prípade nejakých otázok kľudne píšte, my máme od nich, takže viem poradiť.

nazdar! to je nejaka dobra spolocnost? buduci rok budem vyberat kotol, tak aby som vedel, na koho sa obratit. oni robia hned aj montaz?

Poslať Napísal: 06 Okt 2020, 16:14 

@Serg moje skúsenosti a spokojnosť hovorí o tom, že je to dobrá firma 8-) my sme s nimi nemali žiadny problém a kotol dobre fakčí 8-) montáž vedia sprostredkovať prostredníctvom tretej firmy. a samozrejme, vždy je to autorizovaný technik, lebo takí by som mali zapájať a montovať.

Poslať Napísal: 12 Okt 2020, 07:52 

v pohode, je to citatelne matus. ked som si na to klikol, tak som to mal velke, takze uplne v pohodicke 8-) vdaka este raz!

Poslať Napísal: 21 Okt 2020, 11:37 

Matúš Novácky píše:
@Serg moje skúsenosti a spokojnosť hovorí o tom, že je to dobrá firma 8-) my sme s nimi nemali žiadny problém a kotol dobre fakčí 8-) montáž vedia sprostredkovať prostredníctvom tretej firmy. a samozrejme, vždy je to autorizovaný technik, lebo takí by som mali zapájať a montovať.

vdaka ti! pozriem sa, ake kotle maju v ponuke.

Poslať Napísal: 23 Okt 2020, 11:44 

poradil by som kondenzačný kotol tej značky, ktorá je v názve spomenutá...my budeme tiež kúriť v novom dome kotlom a máme konkrétne tento: https://slovensko.wolf.eu/produkty/kond ... cgb-2/...už minulý rok sme začali kúriť a zatiaľ spokojnosť...aj výdavky nie sú vysoké a snáď to tak aj ostane aj keď vieme, že trochu sa zvýšia, keďže doteraz sme len temperovali...

Poslať Napísal: 18 Nov 2020, 01:46 

Servus René, smiem sa spýtať čo Vás kotol stál? A aké máte naň náklady mesačné?

Ďakujem 8-) :)

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 18 Nov 2020, 01:46

Stránka 8 z 8 [ Príspevkov: 79 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre