Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 6 z 7 [ Príspevkov: 65 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 24 Aug 2020, 09:47 

Korča1131 píše:
- ahojte, ahojte - predajňu o ktorej sa tu bavíte sme v sobotu navštívili - kvôli tomu, lebo sme chceli kúpiť manželskú posteľ a aj sa nám to podarilo - aj vám pridám fotku, aby ste videli akú budeme mať - a kľudne môžte vyjadriť aj názor, či sa vám páči alebo nie - tak ahojte:)
Obrázok

Jeeeej, krásna posteľ ;) K tej posteli boli aj nočné stolíky, alebo to ste si museli zvlášť vybrať? A dá sa u nich aj taká kombinácia spraviť, že by čelo nebolo čalúnené ale len drevené ako je aj posteľ?

Poslať Napísal: 25 Aug 2020, 09:04 

- evita - oni to majú tak, že všetko si ako keby zvlášť skladáš - no my sme si hneď k tejto posteli objednali aj nočné stolíky a LED podsvietenie - samozrejme, dá sa vybrať či chceš čalúnené alebo len čisto drevodekor - u nich si všetko vieš nakombinovať podľa seba - dokonca si môžeš priplatiť za úložný priestor, za diaľkový ovládač so stmievaním, osvetlenie nočných stolíkov, atď. - kopu takýchto doplnkov majú na výber -

Poslať Napísal: 26 Aug 2020, 09:38 

@Angelika cozeee???...to vazne ju nepoznas?...fuha, tak to je uz silna kava pre mna :shock: ...mas taku super predajnu pod nosom a ty o nej nevies?...no tak sup, co najrychlejsie to zmen a chod sa k nim kuknut... som si na 80% ista, ze nejaka sedacka u nich ti padne do oka...ved mi das potom vediet a som zvedava, co budes hovorit...

Poslať Napísal: 02 Sep 2020, 11:34 

Patrícia vidíš, aj to sa stáva. Nie každý má rád obchody a všetky pozná. Ja patrím medzi tých, ktorý idú len keď už fakt niečo súrne potrebujú. Ale pôjdem tam pozrieť, keď hovoríš, že je to dobrá predajňa.

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 11:40 

Korča1131 píše:
- evita - oni to majú tak, že všetko si ako keby zvlášť skladáš - no my sme si hneď k tejto posteli objednali aj nočné stolíky a LED podsvietenie - samozrejme, dá sa vybrať či chceš čalúnené alebo len čisto drevodekor - u nich si všetko vieš nakombinovať podľa seba - dokonca si môžeš priplatiť za úložný priestor, za diaľkový ovládač so stmievaním, osvetlenie nočných stolíkov, atď. - kopu takýchto doplnkov majú na výber -

Aha, rozumiem :) To je super, že sa to dá tak vyskladať, to si ma teraz potešila :)

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 12:26 

Aaa to sa neda v kazdej predajni vyskladavat??... ved to tak pri sedackach vsade je, nie?... ci sa mylim?.. lebo my tiez ked sme kupovali, tak sme si mohli vyskladat podla toho, aku sme potrebovali...

Poslať Napísal: 21 Sep 2020, 11:37 

- evita - som rada, že som ti spravila krajší deň -

- oliveer - dá sa povedať, že veľa firiem to už má tak, že sa dá vyskladať ale aj tak sa ešte nájdu také, ktoré majú len typizované rozmery a nerobia na požiadavku zákazníka -

Poslať Napísal: 01 Okt 2020, 08:45 

@Angelika tak to som normalne v soku, lebo vacsinou my zeny radi chodime po obchodoch...ja keby som mohla, tak aj kazdy den labzujem po nejakych :lol: :lol: ...chod, to ti isto stoji za to a teraz aj musis, ked potrebujete nabytok do domu...

Poslať Napísal: 09 Okt 2020, 14:40 

Ahaa, vidis, ja by som bol povedal, ze to uz je samozrejmost, ze vsetky predajne funguju na objednavky... kazdopadne je super, ze tie nasedacky vedia na mieru vyskladat sedacku.. kolko to ale potom trva, aj dost dlho, ze?... aku maju dodaciu lehotu?..

Poslať Napísal: 12 Okt 2020, 13:15 

- oliveer - trvá to pochopiteľne dlhšie aj nejakých 12 týždňov, keďže oni ju musia objednať, pokiaľ ju vyrobia a dodajú, tak to niečo trvá a oni majú tých 12 týždňov, ktoré som spomenula -

Stránka 6 z 7 [ Príspevkov: 65 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre