Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 55 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 17 Sep 2020, 15:32 

liefo no dnes to pocasie nejako nevychadza podla predpovedi tak tozvie ako to bude dalej, kedy ozaj zima pride, aj ked musim povedat, ze noci su uz chladne, uz to nie je na spanok pri otvorenom okne dokoran ;)

Poslať Napísal: 18 Sep 2020, 08:22 

uzvoch hej veď oni vedeli hneď, že niečo nie je ok keď termín presunuli už druhý krát. Len vieš keď už mali aj zálohu zaplatenú tak sa báli že o tie peniaze prídu. Teraz už je ale fakt ťažké nájsť niekoho zodpovedného

Poslať Napísal: 20 Sep 2020, 15:49 

Čau Kristufik - môžeme byť radi, že je ešte relatívne teplo cez deň. Ale ono je dobré mať krb aj práve pre takéto dni takéto obdobie, kedy je v noci zima a cez deň teplo. Vieš si prikúriť koľko potrebuješ, na dobu akú potrebuješ a nebudeš veľa platiť jak by hrozilo keby si spúšťal celé kúrenie už v októbri alebo nedajbože koncom septembra ;)

Poslať Napísal: 21 Sep 2020, 18:22 

Ani neviete ako vam zavidim co mate tie krby. Teraz by sa to tak hodilo aspon na noc prikurenie. Uz taka kosa zostala, zena hned zostala chora. Nie je ani koniec septembra a uz musim podlahovku zapinat aspon na par hodin v noci :?

Poslať Napísal: 24 Sep 2020, 20:09 

Harry33 - prípravu pre krb ste si nedávali robiť? Toto je pre mňa proste základ, zakaždým treba mať nejaké zadné dvierka, pretože nikdy nevieš čo sa môže stať.
A práve je to pre takýto prípad kedy si uvedomíš, že ten krb by ti padol vhod a dáš si ho len dorobiť. Viacero mojich známych to takto riešilo, lebo nechceli zo začiatku investovať do krbu lebo neboli presvedčení o potrebe, ale postupom času si dali dorobiť ;)

Poslať Napísal: 27 Sep 2020, 16:39 

..branik ak si nedávali je to škoda. my sme sa hneď rozprávali, že buď aspoň prípravu, že komín a všetko k tomu alebo rovno celý krb. nakoniec nám prišli majstri z Deltaka robiť celý krb. teraz majú aj inú ponuku oproti tomu keď som ja kupoval krbovú vložku. teraz majú také, ktoré majú technológiu Smart Smoke System, ktorá zvyšuje účinnosť a tiež aj znižuje teplotu dymu a sú vyriešené tak aby sa nestalo, že ti nejako dym do miestnosti unikne ;)

Poslať Napísal: 27 Sep 2020, 20:45 

harry a toto bude uz len horsie a horsie...este aj dazd...rano teraz okolo osem stupnov...takze to neni bohvie co a spustat uz teraz kurenie to nie je bohvieco...to ti pride buduci rok take vyuctovanie ze dovidenia...

Poslať Napísal: 28 Sep 2020, 08:06 

Bohuzial nedali sme si spravit :? Nejako sme nemysleli velmi dopredu v tomto, sme si povedeali, ze ved kurenie mame a teraz uz vlastne cez vikend bola dost zima takze sme uz poobede museli zapinat aby sme neboli prechladnuty lebo clovek si len kychne teraz medzi ludmi a uz hned nanho zazeraju :roll: A nevadi to ked je v dome podlahovka? Da sa mat aj krb?

Poslať Napísal: 28 Sep 2020, 12:12 

- vsetko sa da, len v prvom rade pod krbom ako takym by nemala byt podlahovka, ale to je vsetko o tom poradit sa s odbornikom, ktory ti najde nejake to vhodne riesenie - nech si spokojny. lebo takto ozaj sa nedoplatis.

Poslať Napísal: 29 Sep 2020, 17:09 

liefo mozes aj mne napisat co som sa ta pytal?..chcel som vediet viac o tej firme..nech mam prehlad o tom, ze kto by mi zrealizoval cely krb..lebo nemam predstavu vobec o tom ako postupovat..

Stránka 55 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre