Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 89 z 91 [ Príspevkov: 902 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 26 Sep 2020, 18:56 

ANI MY NIE TERAZ PRVE LETO TAK SI HO CHCEME VYCHUTNAT CO NAJDLHSIE, SICE TERAZ TO VYZERA ZE UZ JE SKOR ZIMA A NIE LETO, ALE TAK JA DUFAM, ZE ESTE NEJAKE BABIE PRIDE ASPON NA NEJAKE DVA TYZDNE, ZE ESTE NEBUDEME MUSIET NABYTOK UPRATOVAT A ZAZIMOVAT AJ CELY DVOR :D

Poslať Napísal: 28 Sep 2020, 07:02 

Juraj len kolko este vydrzite pri tychto teplotach? Je to ale skoda, take babie leto by sme aj my privitali, este taku kavicku na terase poobede si dat to by mohlo byt. Pre mna aj keby zima nebola ja by som to nejako prezil :mrgreen:

Poslať Napísal: 28 Sep 2020, 14:28 

- u nas takto pred rokom robili terasu, prisli majstri a zbuchali to ani som nevedel ako, tak im to islo od ruky, to urcite by som nedal sam, chvilu som sa na nich pozeral a to je sto a jedno, ked to clovek robi dennodenne taketo montaze -

Poslať Napísal: 29 Sep 2020, 17:32 

tlin ty si im normalne pozeral na prsty jak to robia?..toto by som ja nezvladal keby nieco robim a niekto sa mi pozera ponad plece..by som ta asi poslal kade lahsie takymto stylom..ale chapem ze ta zaujimalo jak to robia ale ja sa radsej nemontujem do veci o ktorych vobec nic neviem..kolko im u vas trvalo kym urobili terasu?..

Poslať Napísal: 29 Sep 2020, 20:00 

Ale nesprávna montáž vie byť veľkým problémom, jak my keď sme boli na jednej chate, tam terasa vŕzgala, dosky sa prehýbali a to teda nebola nejaká terasa, že by mala za sebou desiatky rokov. Majiteľ keď sa za nami zastavil tak spomínal, že cca pred štyrmi rokmi ju robil a teda sa mi to nezdá celkom normálne aby po tak krátkej dobe to takto vyzeralo, že človek by sa bál po tom čo i len chodiť :cry:

Poslať Napísal: 29 Sep 2020, 20:45 

Liefo lenze potom si sa mal popytat aj na to, ze co to cele stalo, ked to hentak vyzera jak pises :mrgreen:

Poslať Napísal: 30 Sep 2020, 12:49 

braclav ale tak cena asi tiez nemoze zakazdym hovorit o kvalite nie?

Poslať Napísal: 30 Sep 2020, 15:35 

..čaute tak k terase vám ja veľa toho napísať neviem, ale čítal som tu o timbermaxe a s tým máme skúsenosť..tak som sa rozhodol, že vám napíšem..je pravda, že cena nehovorí o kvalite..už som videl aj kopu drahých vecí, čo teda nestáli za veľa..ale to je o inom..do tohto sa oplatí zainvestovať..aj ako obklad na dome sú drevoplastové dosky super..oživí to celú fasádu..nezašpinia sa..liefo čo firma to iná kvalita, preto ja porovnávam aj materiál aj ponuku aj proste komunikáciu firmy..

Obrázok

Poslať Napísal: 08 Okt 2020, 08:50 

toto nie je drevo čo si pridal fotku???

Poslať Napísal: 09 Okt 2020, 15:05 

braclav myslis, ze ta kvalita ozaj zalezi od ceny?
ze plati, cim vyssia cena, tym je to kvalitnejsie?

Stránka 89 z 91 [ Príspevkov: 902 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre