Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 35 z 36 [ Príspevkov: 355 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 17 Máj 2020, 18:33 

ZVAZUJEM, KEBY SOM NEZVAZOVAL, TAK SA NA TO PREDSA NEPYTAM. TIEZ SME SO ZENOU POZERALI, ZE TO DOBRE VYZERA. LEN SOM CHCEL ZISTIT, AKO SA TO CENOVO POHYBUJE. NEMAS NIEKDE CENU ZAPISANU? A MONTAZ BOLA ZLOZITA? PRISLI TI TO CHLAPI Z FIRMY ZMONTOVAT ALEBO AKO SI TO RIESIL?

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 10:40 

-DOBRY DEN PRAJEM. MOMENTALNE STAVIAME DOM A CHCEME MAT VONKAJSIE SKRYTE TIENENIE. AKU PREDPRIPRAVU MUSIM SPRAVIT, VIETE MI PORADIT?-

Poslať Napísal: 21 Sep 2020, 10:33 

@Gabriel_85 ak ešte nemáš preklady nad oknách, tak povedz majstrom, nech ti dajú také, aby si mohol mať vonkajšie tienenie. Keď im povieš, oni isto budú vedieť aké. Z čoho staviaš? Z tehly či porobetónu?

Poslať Napísal: 22 Sep 2020, 09:37 

-PREKLADY UZ ALE MAME NAHODENE, LEN VOBEC NEVIEM, AKE MAJSTRI DAVALI. MUSIM SA ICH NA TO SPYTAT. MY SME UZ AJ ARCHITEKTOVI POVEDALI, ZE CHCEME VONKAJSIE TIENENIE, TAK SNAD NAM TAKE NAPROJEKTOVAL. STAVIAME Z TEHLY. A KEBY SME NEDALI TIE SPECIALNE PREKLADY, JE TO VELKY PROBLEM? DALO BY SA TO ESTE NEJAKO SPRAVIT, NIE?-

Poslať Napísal: 29 Sep 2020, 14:28 

@gabriel_85 nebol by to problem..ak by ste nemali preklady, tak by sa dalo tienenie namontovat este pod polystyren...a tym padom by vam tiez kastliky nebolo vidiet, kedze by boli pod polystyrenom..

Poslať Napísal: 30 Sep 2020, 08:09 

@Gabriel_85 nie, nie je to problém ako napísala aj Paťka, ešte sa to stále dá riešiť. A to takým spôsobom, že kastlík na žalúzie, do ktorého sa "zaťahujú" a kde je aj ukrytý motor má najmenej hrúbku 14cm. Takže ak dáš 16cm EPS tak to bude stačiť a budeš to mať pekne skryté. Firma Vám zameria žalúzie. Tu je dôležitý parameter, aké budú vysoké. Podľa toho vedia vypočítať veľkosť "nábalu" = tj miesta, kam sa tie žalúzie schovajú. Namontujú Vám nad okno hliníkový kastlík. Následne sa normálne zalepí a aj na ten kastlík sa nalepí 2 cm EPS a tak sa dorovná na okolité 16 CM zateplenie. Lepidlo, sieťka, fasáda. A následne žalúzie namontojú od spodu do pripraveného otvoru.

Poslať Napísal: 06 Okt 2020, 15:05 

-PATRICIA DAKUJEM TI, ZE SI NAPISALA-

-MATUS TAKZE BUDEM MUSIET DAT AZ 16CM POLYSTYREN, ANO? TOLKO SOM NERATAL ALE KED JE IBA TAKA MOZNOST, TAK TO TAK SPRAVIME. MY SME STAVALI AJ Z DOST HRUBEJ TEHLY, TAK ZATEPLOVAT SOM CHCEL UZ LEN MINIMALNE, NO TOTO NAM TERAZ SITUACIU ZMENILO. A VIES MI PORADIT AJ NEJAKU FIRMU?-

Poslať Napísal: 09 Okt 2020, 10:05 

V tom prípade budeš mať len minimálne tepelné úniky Gabriel :D :D Rada by som ti poradila dobrého výrobcu vonkajšieho tienenia. Však vlastne celá táto téma je o nich. My máme tienenie Isotra a je skvelé. Tak skús pozrieť ;)

Poslať Napísal: 09 Okt 2020, 15:25 

@Gabriel_85 nooo ak to chceš mať pekne skryté, tak veru budeš musieť. Iná možnosť neexistuje keď to robíš až takto dodatočne. Škoda, že ste na to nemysleli predtým. Kde bývaš? Daj mesto a potom uvidím, či ti budem vedieť nejakú firmu v okolí poradiť.

Poslať Napísal: 12 Okt 2020, 12:29 

-STELCITA NEBUDEM MUSIET ANI KURIT A BUDEME MAT TEPLO, HEH. DAKUJEM, TUTO SOM UZ AJ POZERAL, KEDZE VIDIM AJ V NAZVE SPOMENUTU TUTO SPOLOCNOST. PEKNE TIENENIE MAJU, TO JE PRAVDA. LEN ESTE MUSIM K ICH PREDAJCOVI BEHNUT A SOM ZVEDAVY NA CENU-

-MATUS PRI TRENCINE BYVAME, TAKZE NAJLEPSIE BY BOLO KEBY SI MI VEDEL V OKOLI NIEKOHO PORADIT ALEBO PRIAMO V TRENCINE-

Stránka 35 z 36 [ Príspevkov: 355 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre