Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 17 z 17 [ Príspevkov: 170 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Aug 2020, 12:27 

Libka ďakujem za cenník, idem to hneď detailnejšie pozrieť. Len si to musím zväčšiť, lebo také malé to ani len nevidím :lol: :lol:

Leonard sa musíš poradiť s nejakým odborníkom, aká hrúbka bude najlepšia čo?

Diddi okey, tak nechaj tak. Veď Libka mi poslala cenník, tak tam si to pozriem. Ďakujem aj tak za ochotu.

Poslať Napísal: 24 Aug 2020, 11:41 

@laky za máličko...to si už snáď budeš vedieť aj sám zväčšiť:DDD...alebo nasaď nejaké bríle a možno budeš lepšie vidieť:D...

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 07:32 

My sme síce stavať nemuseli, keďže sme kúpili starý dom, no aj napriek tomu sme ešte nejaké tie priečky a steny dorábali a na to sme použili pálenú tehlu... Mám od mala zafixované, že s tehly sa stavajú domy, tak asi preto som v tom aj pokračoval.. Nejako neverím tým poróbetonovým tvárniciam.. A ani mi to nepríde lacnejšie ako tehla, skôr by som povedal, že drahšie.. Ale ako sa hovorí: "sto ľudí, sto chutí"..

Poslať Napísal: 08 Sep 2020, 10:36 

@Laky ano, potom ked to bude aktualne tak sa isto poradim...ale kedze uz mame aj druhe obvodove mury, tak asi hruby polystyren nebudeme davat...no uvidim, ake budu nazory odbornikov..

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 10:09 

"Vlad_o0"
- predpokladám, že aj ten starý dom je asi postavený z tehly, nie?
- koľko že má rokov?
- lebo kedysi sa len z tehly stavali

Poslať Napísal: 16 Sep 2020, 07:56 

@LT-tomas.. Áno, dobre predpokladáš, že je celý z tehly postavený.. Aj priečky vo vnútri už raz prerábali a tiež murovali s tehlou... Ten dom má okolo 35 rokov.. Nie je úplne starý ale už niečo od žité má :) :D ...

Poslať Napísal: 21 Sep 2020, 10:42 

Čaute 8-) Poviem Vám, že my sme dlho zvažovali akú tehlu, no napokon nás dosť presvedčila ekologická tehla od Wienerbergeru - Porotherm Eko+ Profi 44cm. A už teraz môžem povedať, že sme si dobre vybrali, lebo táto tehla nám šetrí peniaze, keďže menej vykurujeme a pritom nemáme vôbec zimu v dome. Má super tepelnoizolačné vlastnosti! 8-)

Poslať Napísal: 22 Sep 2020, 08:18 

"Vlad_o0"
- aaaa tak dôležité je to, že nezateká, nemá plesnivé steny, atď.
- koľko má rokov, to je v podstate aj jedno, len aby slúžil dobre, to je najdôležitejšie
- a čo vám dispozične nevyhovoval, keď ste ešte búrali a prirábali nové priečky?
- bolo tam veľa prerábania?

Poslať Napísal: 22 Sep 2020, 10:39 

matus aj vies o kolko cca usetrite? odsledoval si si to nejako alebo porovnaval s niekym? chcel by som vediet, aku to ma usporu, ked su hrubsie mury. a aj ste zateplovali ci bez zateplenia mate dom?

Poslať Napísal: 23 Sep 2020, 10:14 

@LT-tomas.. Veľa tam toho nebolo ale nejaké priečky sme ešte chceli zbúrať a postaviť si nové.. Napríklad obývačku a kuchyňu sme chceli mať otvorenú, tak tam sme búrali a taktiež sme rozširovali kúpeľňu.. Vieš ako, už sme to chceli úplne podľa seba, keď sme sa do toho boja pustili :lol: :D ...

Stránka 17 z 17 [ Príspevkov: 170 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre