Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 6 [ Príspevkov: 54 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Sep 2020, 11:36 

Ahojte, mohli by ste mi poradiť, ktoré tienenie na okná je najlepšie a taktiež aké máte skúsenosti so sieťkami proti hmyzu? Je jedno aké dáme na okná alebo sa aj nejako líšia? Za odpovede a rady vopred ďakujem

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 07:27 

@angelika ahoj... My síce ešte okná a tienenie neriešime ale v byte sme si minulý rok kupovali nové sieťky... Chceš iba nejaké klasické alebo máš aj veľké okná v baráku?... A tienenie by si chcela interiérové alebo exteriérové?.. Veď si sem základné informácie vôbec nenapísala!..

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 10:57 

@Angelika jednoznačne sú najlepšie exteriérové žalúzie. My ich máme na celom dome a je to paráda. Aj ráno nám nepleští slnko do očí, lebo dokonale tienia.

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 12:31 

Suhlasiiiim s Marikou!.. tiez odporucam exterierove.. aj su modernejsie ale aj lepsie zatienia...

Poslať Napísal: 08 Sep 2020, 12:05 

Vladko ospravedlnujem sa, idem ich hned doplnit. Co sa tyka okien, tak vacsinu mam klasicke, jedno je velke take terasove to HST a potom mam tri take uzke dlhe ale na tie tienenie ani nechcem, kedze tam je mliecne sklo, to by bolo zbytocne. Sietky by som chcela na vsetky okna. Da sa nejaka sietka aj na to velke? Vyraba to niekto? A tienenie sa mi paci aj exterierove, len neviem, ci sa to bude este dat, nemame ziadnu pred pripravu :?

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 10:11 

"Angelika"
- všetko sa dá, teraz už vyrábajú aj také sťahovacie rolety alebo ako by som to nazval, skús si vygoogliť
- čo som videl, tak tuším aj Isotra také ponúka
- a keď som ich už spomenul, tak ti chcem aj povedať, že oni sú kvalitný výrobcovia aj tienení a aj sieťok
- skús si pozrieť, my máme všetko od nich a sme s tými produktami spokojní

Poslať Napísal: 14 Sep 2020, 09:36 

@angelika.. Jasné, že sa vyrábajú aj na také veľké okná sieťky.. Keďže ho máte ale isto prechodné, tak tá sieťka sa musí dať odsúvať, musí byť rolovacia.. My máme sieťky aj tienenie od výrobcu Isotra a oni aj také rolovacie robia.. Skús si pozrieť zatiaľ na ich stránke čo ponúkajú a ak sa pre nich rozhodneš, tak ti môžem poradiť ďalšie veci, lebo napríklad od nich priamo si nevieš objednať ich produkty, musíš ísť cez ich niektorého predajcu.. Takže kukni a daj vedieť..

Poslať Napísal: 14 Sep 2020, 11:14 

Chlapi Tomas a Vlado, vy ste sa co dohodli, ked ste spomenuli obidvaja tu istu firmu??? Ale idem ich pozriet, ked obidvaja mate cez nich tienenie :)

Poslať Napísal: 16 Sep 2020, 07:54 

@angelika.. Nieee, veď my sa ani nepoznáme ale očividne obidvaja máme takú istú logiku a to takú, že dať si do domu len kvalitné materiály, je tak Tomáš? :) :D .. Pozri, odporúčam, fakt veľmi kvalitné tienenia vyrábajú!..

Poslať Napísal: 16 Sep 2020, 09:25 

PROSIM VAS ONI MAJU V PONUKE AJ NEJAKE INE TIENENIE AKO KLASICKE INTERIEROVE A EXTERIEROVE ZALUZIE? CHCELA BY SOM NIECO INE, ZAUJIMAVEJSIE A KRAJSIE. BUDEM RADA AK MI DATE NEJAKE DOBRE TIPY :)

Stránka 5 z 6 [ Príspevkov: 54 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre