Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 54 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 27 Aug 2020, 17:16 

Ved prave preto je to dobre, ze aj ked by sa ti minul pripravok tak takto rychlo to vycistis. Ono vela je takychto ako sa hovori, ze babskych rad, co a ako upratat, vycistit, len problem je, ze vela ludi to podcenuje a to je skoda, lebo sa daju nemale peniaze pri tom usetrit.

Poslať Napísal: 28 Aug 2020, 11:39 

Koľko ste dali za takú lepšiu krbovú vložku?

Poslať Napísal: 31 Aug 2020, 08:50 

nemali ste problém nájsť niekoho kto by vám prišiel pred zimou vyčistiť komín a všetko skontrolovať? lebo susedia minulý rok čakali na jedného skoro mesiac a nemohli vôbec kvôli tomu na začiatku zimy prikurovať kým on neprišiel

Poslať Napísal: 02 Sep 2020, 05:45 

Kajo tieto veci je najlepšie dohodnúť si vopred nie tesne pred zimou, pred vykurovacou sezónou, lebo to je prirodzené, že v tom čase majú toho veľa a kto sa skôr dohodne, ten skôr berie, vieš ako to chodí. Proste je to tak.
Belman môžeš rátať tak od dvoch tisícok hore. Za pár stoviek dobrú vložku nedostaneš, aj keď na pohľad sa ti akože môže zdať OK, ale neveril by som moc tomu.

Poslať Napísal: 03 Sep 2020, 20:46 

to je jasné len zase asi nie je dobré to dávať čistiť príliš skoro pred zimou nie?

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 07:43 

Diki za odpoveď! Len aby za tie peniaze aj stála. Lebo susedovci dali za vložku niečo okolo 2,5 tisíca a nemali to úplne bez problémov. By som čakal, že tam už bude tá kvalita inde. Keby som ale chcel krb taký , že z dvoch strán sklo alebo dokonca z troch tak to musím rátať asi ešte viac čo?

Poslať Napísal: 09 Sep 2020, 11:43 

belman nemali to bez problémov? a čo s tým mali aké problémy??

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 08:17 

Vieš čo oni dali zálohu za krb asi nejakú polovicu z tej sumy a potom zvyšok mali akože doplatiť keď im ho prídu spraviť. Ale furt im presúvali termíny, stále sa vyhovárali, až teda sa konečne podarilo s nimi dohodnúť ale strašne dlho im to trvalo a povedali, že už by teda s nimi nechceli mať nič. Toho sa ja celkom desím

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 12:05 

toto teda neni prijemna skusenost, ale to uz mali zbystrit hned ked sa nejako nedalo s nimi dohodnut.

Pretoze firma by mala mat ustretovy pristup a to na com sa dohodnete tak to by malo platit, u nas to tak bolo. Mal som kopu otazok a nemali tiez problem mi vsetko vysvetlit, ukazat a takto by to podla mna malo byt.

Poslať Napísal: 14 Sep 2020, 16:44 

Kajo, ale to je všetko o dohode, hlavne to netreba odkladať, čím skôr to človek rieši tým lepšie, lebo ozaj na jeseň pred zimou je to proste nával lebo všetci chcú všetko a najlepšie čo najskôr a naraz.
Čiže asi toľko. Tiež teraz myslím, že je dobrý čas sa na to informovať a pripraviť si krb na zimu, aj komín pretože pomaly už budú teploty len klesať, už aj dni sa skracujú a je to vidieť.

Stránka 54 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre