Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Júl 2020, 10:12 

MARTINA A NEMAS MOZNOST SI IST NIEKOMU POZRIET? A VYUZILA SI TU ICH VIZUALIZACIU, KTORU MAJU NA STRANKE? ONI MAJU TAKY PROGRAM, ZE SI PRESNE NAVOLIS FARBU, TYP STRESNEJ KRYTINY A UKAZE TI FOTKU, AKO TO VYZERA NA DOME. MY MAME SAMBU 11, TAK TI MOZEM POSLAT FOTKU AK CHCES ALEBO SA KLUDNE PRIDI AZ POZRIET, NO NEVIEM CI SA TI TO OPLATI A Z KADE SI.

Poslať Napísal: 15 Júl 2020, 08:53 

Tomáš68 píše:
MARTINA A NEMAS MOZNOST SI IST NIEKOMU POZRIET? A VYUZILA SI TU ICH VIZUALIZACIU, KTORU MAJU NA STRANKE? ONI MAJU TAKY PROGRAM, ZE SI PRESNE NAVOLIS FARBU, TYP STRESNEJ KRYTINY A UKAZE TI FOTKU, AKO TO VYZERA NA DOME. MY MAME SAMBU 11, TAK TI MOZEM POSLAT FOTKU AK CHCES ALEBO SA KLUDNE PRIDI AZ POZRIET, NO NEVIEM CI SA TI TO OPLATI A Z KADE SI.

keby si jej nebol poradil tú vizualizáciu, spravila by som tak ja, lebo my sme si na základe nej vybrali škridlu na dom:):):) je to super pomoc:):):)

Poslať Napísal: 22 Júl 2020, 08:03 

Keby som mala Tomáš, tak by som hneď išla a neprosila by som Vás o radu! Nemám nikoho v okolí takého a keď aj mám že kamarátky, tak tie sú vzdialené aj 100km a viac a to sa mi kvôli tomu cestovať nechce. To oni majú nejakú vizualizáciu???? O tom som vôbec netušila. Idem to hneď preštudovať. A ak by ti to nerobilo problém tak by si mi mohol tú fotku poslať, ďakujem.

Poslať Napísal: 22 Júl 2020, 09:42 

Isto je lepšia škridla ako plech a hlavne je to ekologickejší materiál!

Poslať Napísal: 28 Júl 2020, 10:19 

JASNE ZE MAJU MARTINA. NASLA SI JU? VEDELA SI TO? ABY SOM NEZABUDOL, TAK POSIELAM HNED AJ TAKU DETAILNEJSIU FOTKU SKRIDLI SAMBY 11.
Obrázok

Poslať Napísal: 10 Aug 2020, 10:30 

Áno, podarilo sa mi to Tomáš a môžem ti aj napísať, že mi to pomohlo. Takéto vizualizácie takým ľudom ako som ja veľmi pomôžu pri predstave a následnom výbere. Ďakujem ti, táto Samba sa aj mne najviac zatiaľ páči. Je v v mojom rebríku na prvom mieste :)

Poslať Napísal: 12 Aug 2020, 10:53 

Tomáš68 píše:
JASNE ZE MAJU MARTINA. NASLA SI JU? VEDELA SI TO? ABY SOM NEZABUDOL, TAK POSIELAM HNED AJ TAKU DETAILNEJSIU FOTKU SKRIDLI SAMBY 11.
Obrázok

Ahoj Tomáš,
smiem sa spýtať, kto Vám robil strechu? Dali ste si to nejakej firme? A koľko Vás celá stála aj so strešnou krytinou?

Veľmi pekne ďakujem vopred za odpoveď :)

Poslať Napísal: 14 Aug 2020, 11:19 

GITA ROBILA NAM JU FIRMA, CHCES VEDIET AJ KTORA KONKRETNE? PREDTYM AKO SME SA ROZHODLI PRE NICH, TAK SME SI DALI VYPRACOVAT VIACERE CENOVE PONUKY, NO TITO NAM DALI NAJLEPSIU. CELY KROV + SKRIDLA NAS VYSLA 15 500€, AJ SO VSETKYMI DOPLNKAMI CO K TOMU BOLI POTREBNE.

Poslať Napísal: 18 Aug 2020, 07:59 

- ahoj Tomáš - ako tak pozerám na tú tvoju cenu, tak sme platili skoro rovnako - to majú asi nejakú povinnú taxu, heh, lebo aj náš vyšla strecha na bungalov 16 000€ ale aj s materiálom, tak isto ako aj teba - vy to máte tiež bungalov, že? -

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 22:28 

...korca niet sa co cudovat, ked valba je pomaly najtazsi typ strechy.. majstri sa na nej aj narobia, tak preto si to nechaju zaplatit... my mame len ackovu strechu a boli sme ju schopni spravit sami.. my sme financovali len skridlu, no aj ta nas dost vysla, kedze sme davali Tondach, ktora sa zaraduje medzi tie drahsie.... plech som ale v ziadnom pripade nechcel!..

Stránka 6 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre