Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 33 z 35 [ Príspevkov: 348 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 06 Aug 2020, 16:06 

ako mate vyriesene umiestnenie vyduchov z rekuperacie v miestnostiach? mate to na stene, ci nejako zo stropu?
chceli by sme aby to co najmenej nejako bolo vidiet 8-)

Poslať Napísal: 06 Aug 2020, 17:53 

V tomto myslim ze je to na tebe pre co sa rozhodnes ako to chces urobit najlepsie bude aby boli vo farbe ako aj steny aby to nejako nekricalo, aby tie farby splyvali ;)

Poslať Napísal: 10 Aug 2020, 19:51 

Imre: Vidieť to bude zakaždým, ale trošku menej to bude vidieť ak to dáš vo farbe ako stenu. Prípadne teraz už tie ventily môžu byť aj sklenené a v rôznom prevedení. V kadejakých farbách a potom to vyzerá dobre, najmä ak to zladíš s interiérom tak paráda.
Takže to je tiež jedna z možností.

Poslať Napísal: 11 Aug 2020, 16:40 

to ozaj je toto pre vas take podstatne?? ze ako to bude vyzerat?

nie je tak trosku dolezitejsie to, ze ako funguje vetranie, ci je jeho vykon dostatocny? lebo ja tomu venujem pozornost ak mam pravdu povedat tak nad tym ako to bude vyzerat v izbach nad tym som sa este vobec nezamyslal neprislo mi to nejako dolezite :shock:

Poslať Napísal: 13 Aug 2020, 08:35 

@Imre my sme tiež presne nad tým premýšľali ako to spraviť aby to bolo čo najmenej vidieť. zase na druhej strane keď si zoberieš, že keď máš napríklad klimatizáciu ako je tú vidno strašne tak to nie je taká katastrofa. a ako ste sa nakoniec rozhodli? kam ich dáte?

Poslať Napísal: 13 Aug 2020, 18:23 

angus niekomu to vadí a niekomu vôbec keď som videl u známych čo všetko majú na stenách tým ani nevadí, že sa im stena lúpe, takže to že vidieť výduch rekuperácie v novom dome je podľa mňa ale že úplná maličkosť

Poslať Napísal: 14 Aug 2020, 08:33 

Tak teraz ste ma úplne dostali do pomykova. Do domu by sme chceli normálne rekupárciu, aj tak si myslím, že to časom už bude aj povinné čo chvíľa ale ja som bol úplne v tom, že to nie nejako extrémne vidno. Nemôžete mi to niekto odfotiť?

Poslať Napísal: 15 Aug 2020, 08:54 

Dezi23der: Pre niekoho je to, ale sú už aj takéto možnosti, kukni toto https://airdesignglass.cz/ ja som sa k tomu dostal cez Nilan, keď sme jednotku vyberali pozerali, tak vtedy som sa dozvedel, že je aj takáto možnosť a vyzerá to lepšie. Je to také modernejšie. Môžeš si vybrať z viacerých farebných variantov podľa toho, čo by sa ti hodilo k vybaveniu domu ;)

Poslať Napísal: 18 Aug 2020, 10:56 

Diki! To vyzerá super, oveľa lepšie ako som si predstavoval. Budeme musieť vybrať takéto niečo teda k tomu. Keď budeme vedieť do akého štýlu pôjdeme :lol: :lol: A cez nich ste riešili teda komplet rekuperáciu?

Poslať Napísal: 18 Aug 2020, 11:14 

klement toto vidim prvykrat ze sa nieco take da a este aj moznost to vidiet akoby to vyzeralo v miestnosti to je dobre to sa mi pozdava :D

nakoniec este aj ja budem aj na toto prizerat a nielen na kvalitu jednotky ako takej :mrgreen:

Stránka 33 z 35 [ Príspevkov: 348 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre