Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 56 z 60 [ Príspevkov: 593 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 23 Júl 2020, 14:29 

Hamm to je normálne, tiež keby mám ísť po niekom niečo opravovať, tak radšej cúvnem, lebo to je dvojitá robota a to je k ničomu.
Podľa mňa majstri by mali robiť precízne. Rovnako ako aj ja sa snažím dať maximum zo seba aby som všetko urobil na 100% tak to očakávam aj od ľudí, ktorí mi domov prídu niečo robiť.

Poslať Napísal: 24 Júl 2020, 16:00 

byvaju aj nejake akcie na krby ci vobec nie? to skor na ine veci? chcel by som vediet, ci mam pozerat aj nejake akcie ci je to uplne nezmysel, neviem ako to pri tomto chodi :)

Poslať Napísal: 27 Júl 2020, 21:44 

lenon píše:
byvaju aj nejake akcie na krby ci vobec nie? to skor na ine veci? chcel by som vediet, ci mam pozerat aj nejake akcie ci je to uplne nezmysel, neviem ako to pri tomto chodi :)

Tak veľtrh tento rok kvôli covidu nebol ale isto majú firmy na svojich stránkach nejaké akcie vyvesené si myslím

Poslať Napísal: 29 Júl 2020, 10:14 

Lenon z času na čas nejaké akcie sú, ale väčšinou to býva keď sa koná nejaký veľtrh a tam keď sa dohodneš, tak sú z toho nejaké výhody. To je najlepšie sa informovať priamo u tej firmy, ktorej ťa ponuka zaujme, ale na krbe nie je dôvod nejako na šetrenie, takže moc by som sa na toto akože nespoliehal.

Poslať Napísal: 29 Júl 2020, 16:09 

hej hej ako mne sa uz stalo ale pri inej veci, ze sme sa z firmou dohodli priamo na mieste na nejakej tej zlave, co je tiez moc fajn ale ako tu bolo uz pisane, tak nie je to vec, pri ktorej sa oplati az tak moc setrit lebo potom sa cela investicia moze vymknut ocakavaniu

Poslať Napísal: 30 Júl 2020, 16:33 

A nebral si od nich viac vecí, keď ti len tak zľavnili? Dobrá firma si podľa mňa môže dovoliť takéto akcie keď má veľa zákazníkov a naženie si to tak povediac na počte objednávok

Poslať Napísal: 30 Júl 2020, 18:57 

...caute. lenon byvaju ale velmi malo a ma to aj svoje opodstatnenie. kamarat si nedavno pred par tyzdnami riesil cez Deltako, to som mu dal kontakt ja, kedze aj mne pred casom krb robili. a vtedy akurat mali 10% zlavu. tak to mal tak celkom stastie, ale mne ked robili ja som zlavu nemal a vobec mi to nevadi. pretoze pre mna je proste priorita kvalita a zaruka, zivotnost, takze na tom sme stavali. a nie na nejakych akciach a podobnych veciach...

Poslať Napísal: 05 Aug 2020, 09:35 

Lincoln, tak len na zaklade ceny, akcie nieco vybrat je nezmysel, to nie je dobre.

Stylo takto by to podla mna malo byt ;)

Poslať Napísal: 05 Aug 2020, 10:47 

Lincoln nielen vymknúť očakávaniu. Chybou je, že veľa ľudí si myslí, že postaviť krb je jednoduché, že sa to dá zvládnuť ľavou zadnou, ale vôbec to tak nie je.
Na to aby niekto postavil kvalitný krb, ktorý vydrží roky a najmä bude plniť svoj účel, tak musí mať odborné znalosti. Nejaké tie školenia za sebou a detto skúsenosti.

Poslať Napísal: 06 Aug 2020, 11:54 

...stylo co je toto za firmu?...maju niekde aj nejaku predajnu alebo akym sposobom si sa ty alebo teda tvoj kamarat s nimi skontaktoval?...

Stránka 56 z 60 [ Príspevkov: 593 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre