Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 84 z 86 [ Príspevkov: 851 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 07 Júl 2020, 08:29 

To z toho si nič nerob, to také veci sa dejú pomaly v každej rodine. Tiež som sa s tým aj v našej stretol, ale to si musíte vy v prvom rade urobiť nejaké tie hranice, predsa len máte už svoje, svoju rodinu, svoj dom a chcete to mať podľa predstáv a tomu sa treba venovať, nahnevať sa z to nemôže nik;)

Poslať Napísal: 07 Júl 2020, 11:44 

...viktor pls pises ze nenasiakavost povrchu...ale co ak sa nejakym sposobom poskodi ten povrch?...ze sa nejaky sposobom poskriabe, urobi sa nejaka ryha?...potom sa to nejako nenarusi a nezacne to vpijat tu vodu?...

Poslať Napísal: 13 Júl 2020, 15:44 

Viktor a neni to parádička? Ja mám rád veci s ktorými nie je robota, o ktoré sa netreba starať a ktoré slúžia, ktoré nerobia z nás otrokov.
Pamätám si isté obdobie, keď si sestra dala pred dom takú dlažbu, že ju furt mohla umývať lebo na tom bolo všetko vidieť a to bola otrokom ale že úplne a to vtedy som si povedal, že my jednoznačne sa budeme týmto veciam vyhýbať a začala sa aj ona :-D
Veď dom a všetko okolo neho si chceš užívať a nie furt niečo robiť a nebude kedy si ani oddýchnuť. Vydýchnuť.

Poslať Napísal: 15 Júl 2020, 18:27 

..frantisek ale toto je najhorsie ze ked kupujes tak nemas moc predstavu o tom ze aka bude udrzba ci to bude v pohode..to aj ked sa podlaha do interieru vybera ci uz plavajuca nejaka alebo dlazba to proste je stylom ze kupis a uvidis.. :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 17 Júl 2020, 07:40 

jazzen ak je kvalitný povrch tak by sa to stať nemalo, ak aj náhodou, tak by sa to malo dať urobiť, aby nezatekalo do dosky alebo niečo podobné aby sa nestalo :)

Poslať Napísal: 17 Júl 2020, 12:29 

Cindes švagor má Timbermax pri bazéne a teda už kadečo tam aj decká robili, posúvali aj stoličky, aj lehátka, ale poškodené to nemá a to je tiež o tom aká je kvalita ako sa vyrábajú dosky. Pretože toto je tiež jedna z kľúčových vecí. Aspoň z môjho pohľadu. Akože ja osobne by som po žiadnej podlahe nábytok napríklad nešúchal, ale deti tie na to nehľadia a s týmt reba tak nejak rátať.

Poslať Napísal: 23 Júl 2020, 14:35 

Frantisek to je také ako som aj ja písal, že až na tej chate kde sme boli som došiel na to, čo môže urobiť nekvalitné prevedenie terasy :oops: :oops:

Poslať Napísal: 23 Júl 2020, 15:10 

Byvaju aj nejake akcie na tieto veci??

Poslať Napísal: 24 Júl 2020, 12:53 

ZOLO AKCIE TO MOZES POZERAT AKURAT TAK NIEKDE V NEJAKYCH VELKYCH OBCHODAKOCH A TAK, ALE NIE PRI SPECIALIZOVANYCH OBCHODOCH, KTORE SA ZAMERIAVAJU NA KVALITU.
TO PROSTE NA NIECO TAKE CAKAT NEMUSIS.
NIEKTORI LUDIA SU ZATAZENI NA AKCIE, ALE SU VECI PRI KTORYCH PROSTE TA CENA NIZSIE IST NEMOZE. ZE SA TO UZ NEDA.

Poslať Napísal: 27 Júl 2020, 06:54 

zolo pochybujem, nevidel som to v predajniach, čo sa práve na takýto typ zameriavajú, ale nič na tom nie je zvláštne. Podľa mňa keď chceš kvalitu, tak akcie proste neriešiš. Ale tešíš sa z toho, že je nejaký ten materiál, ktorý ti vydrží a najmä keď si vezmeš, že vieš dostať na podlahu ktorá bude vonku záruku 25 rokov na farebnú stálosť a odolnosť voči fľakom a bežným nečistotám, tak to je fajn.

Stránka 84 z 86 [ Príspevkov: 851 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre