Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 83 z 86 [ Príspevkov: 851 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 23 Jún 2020, 13:52 

Bugi to je dobra cena? Porovnaval si si aj viacero znaciek, co sa tyka ceny aj kvality?

Poslať Napísal: 25 Jún 2020, 08:09 

David pri tej kvalite je to prijatelna cena, necely rok dozadu je to, co som bol aj ja pozerat v showroome na tuto istu znacku a nasledne sak sme ju aj kupili.
Ta cena je dobra a ked si zoberies, ze je to rovno aj s komponentami, s montazou, s dopravou takze na komplet.

Poslať Napísal: 25 Jún 2020, 09:15 

Brokio z papieru zrovna to byť nemuselo...úplne stačí ak výroba nebola kvalitná alebo pri nej nebol použitý kvalitný materiál...a už tie problémy sa vedia prejaviť, aj o to sa zaujímať nie je na škodu...ako sa vyrába tá doska...akú má životnosť...

Poslať Napísal: 25 Jún 2020, 11:36 

V UTOROK NAM PRISIEL AJ TEN NABYTOK, CO SOM VAM PISAL...
TIB-JUREK PORADIA TI, AJ TI UKAZU ROZNE REALIZACIE, AJ TI ODPORUCIA FAREBNU KOMBINACIU, CO BY BOLO NAJLEPSIE AJ VZHLADOM NAPRIKLAD NA VASU FASADU, FARBU STRECHY A PODOBNE...
S NIMI SA DA DOHODNUT, LEN PRI NIEKTORYCH PREVEDENIACH SA CAKA NA DODANIE, ZE NEMAJU VSETKO NA SKLADE...

Poslať Napísal: 26 Jún 2020, 07:55 

Rozdiel jednoznacne urobi vyroba a material...Timbermax obsahuje tvrde a odolne jadro z kompozitu dreva a HDPE, co je polyethylen s vysokou hustotou...potom z toho je aj povrchova vrstva protect shell, ktora zabezpecuje take vlastnosti terasovych dosiek ake ani drevo ani bezne drevoplasty neposkytnu...;)
JurajTUNGER take poradenstvo je dobre...niektore obchody nech uz sa to tyka cohokolvek maju takych predajcov, ktori vobec nie su ochotni a schopni ti nieco poradit, odporucit...a to je najhorsie ked sa v tom smere nejako nevyznas a nevies si sam pomoct...ja tiez kym som si porovnal nastudoval co som chcel...ale tak stalo to za to...mame sivy odtien ktory nam vyhovuje...teraz zacalo prsat tak nam ju aspon umyje... :mrgreen:

Poslať Napísal: 27 Jún 2020, 13:15 

..ybul ten polyetylen zabezpečuje čo?..to je akože trvácny materiál?..

Poslať Napísal: 27 Jún 2020, 15:17 

Je to taka vrstva ochranna, ktora zabezpeci to, ze dosky nenasiaknu a nevyblednu.
Aj my mame s takou vrstvou. Minuly rok na jesen sme si dali uz aj my terasu do poriadku, tak toto je prve leto, co si ju uzivame plnymi duskami.
Konecne mame cas na nas dom a veci okolo neho.

Poslať Napísal: 30 Jún 2020, 08:39 

Agátka konečne na váš dom? Ako si to myslela? Čo ste sa doposiaľ niečomu inému museli venovať?

Poslať Napísal: 30 Jún 2020, 19:22 

Ale neviem ci to tak chodi len v nasej rodine alebo aj v nejakych inych, ale sme nasim pomahali na dome, vsetko co potrebovali urobit a az ked tam bolo vsetko viac menej na poriadku tak sme sa vratili k nasmu domu.
Akoze ja nemam problem, ked treba pomoct, ved drahy je taky, ze pomoze so mnou bez reci. Len nejako nevedeli pochopit, ze nam je prednejsie aby sme sa venovali nasmu domu a nie ich, ale pre pokoj v rodine sme im pomohli co sa dalo a zacali sme si robit to svoje. A hotova terasa minuly rok bola pre mna takym zadostucinenim alebo akoby som to povedala 8-)

Poslať Napísal: 03 Júl 2020, 13:38 

NiktoNikto trvacny, odolny material, ktory zabezpeci aj pevnost, aj nenasiakavost povrchu.

Je to velmi podstatna vec aby dosky nenasiakli vodu, po dazdi aby sa nezacali krutit. Ybul a mas po starostiach ani cistit nemusis, najma teraz ked kazdu chvilu nejaky dazd, burka, tak ju mas permanentne cistu, co?

Stránka 83 z 86 [ Príspevkov: 851 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre