Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 27 z 27 [ Príspevkov: 270 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 18 Apr 2020, 08:31 

@Stanislava bodaj by to tak bolo, že otvoria aj nábytky!...len vieš, isto aj keď otvoria, tak budú musieť byť nejaké opatrenia, ale tak to by až tak nevadilo...dôležité je, aby to v pondelok schválili...a už máš nejakú sedačku vyhliadnutú alebo teda predajňu?...

Poslať Napísal: 09 Máj 2020, 01:58 

a schvalili nam otvorenie dalsich obchodov, juchuuuu :):)...tie opatrenia mi vobec neprekazaju, na tie som si uz zvykla...vies co, pozerala som si zopar predajni cez internet a celkom sa mi zapacili sedacky v eurosofe...no o nich som sa docitala, ze oni maju obrovsku predajnu, takze oni este isto nie su otvoreny...do tych 300m2 sa nezmestia :/:/...

Poslať Napísal: 19 Máj 2020, 08:03 

stanka od zajtra už budú otvorené všetky obchody. Zajtra už môžeš ísť smelo nakupovať :)

Poslať Napísal: 20 Máj 2020, 06:32 

ano videla som to Velos a tesim sa tomu :) ;) ...konecne budeme moct normalne fungovat a ist si vybrat do obchodu to, co potrebujeme...uz sa len s manzelom musim dohodnut, kedy k nim vybehneme a hned pojdeme ;) ...

Poslať Napísal: 25 Máj 2020, 09:56 

Ženy, tak čo, koľké ste už boli povymätať obchodné centrá? :lol: :lol: :lol: Priznám sa, že ja som už v sobotu bola :)

Poslať Napísal: 27 Máj 2020, 15:43 

Petronela píše:
Ženy, tak čo, koľké ste už boli povymätať obchodné centrá? :lol: :lol: :lol: Priznám sa, že ja som už v sobotu bola :)

jaaaaa som bola:DDD hneď ako vyhlásili, že otvoria aj veľké nákupné centrá a hlavné aj väčšie obchody s nábytkom, tak sme išli s manželom na obhliadky, keďže potrebujeme zariadiť dom a toto nás dosť stoplo:/// nechceli sme cez internet objednávať, tak sme čakali a už konečne máme nejaké tie veci poobjednávané...

Poslať Napísal: 13 Jún 2020, 19:54 

stanka to máš pravdu, konečne žiadne obmedzenia, no až na tie rúška a dezinfekčné prostriedky. Ale tak aspoň na nich sa niekto dobre nabalí :D :lol: Len sa pekne dohodnite a choďte a potom nám daj vedieť, či ste niečo vybrali, ok?

Poslať Napísal: 16 Jún 2020, 07:18 

velos tak uz ti konecne mozem napisat, ze sme v eurosofe boli cez vikend a myslim, ze sme aj dobre pochodili, sedacku sme objednali ;) ...s manzelom sme sa hned doma dohodli, ze ak sa nam bude nejaka pacit, tak nebudeme rozmyslat a ze hned objedname...tak jedna nas ocarila aj mna aj manzela, tak sme nevahali :)

Poslať Napísal: 19 Jún 2020, 09:54 

a aká Stanka? Veď pošli nejakú fotku nech vidím 8-) :D

Poslať Napísal: 29 Jún 2020, 11:37 

Erdža no tak to verím, že vám to spravilo dosť veľký škrt ale tak teraz ste to už dobehli, nie? Aspoň ste mali čas trochu našetriť korunky :D :lol: A aj ste vybrali nábytok? Či čo ste vlastne zháňali? Pochváľ sa, som zvedavá :lol: :lol: :lol:

Stránka 27 z 27 [ Príspevkov: 270 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre