Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 16 [ Príspevkov: 155 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 16 Máj 2020, 09:41 

Ani to tak dlho netrvalo a uz je vacsina obchodov otvorenych...este pred cca mesiacom som pisal, ze tak lahko sa neotvoria a uz to tu mame...tak sup zeny, nakupovat :D :lol:

Poslať Napísal: 18 Máj 2020, 14:05 

Siko heh, no to my zeny vieme tak prosikat, az pokial chlap neustupi :D:D..A vy ste sa o nu nejako specialne starali, ci ani nie?...Lebo my co mame teraz, tak vobec sa o nu nestarame a to mi vyhovuje...Aj tu novu chcem taku bezudrzbovu...

Poslať Napísal: 20 Máj 2020, 09:05 

NataliGregorova píše:
Siko heh, no to my zeny vieme tak prosikat, az pokial chlap neustupi :D:D..A vy ste sa o nu nejako specialne starali, ci ani nie?...Lebo my co mame teraz, tak vobec sa o nu nestarame a to mi vyhovuje...Aj tu novu chcem taku bezudrzbovu...

Vieš, keby nemáme koženú, tak sa nemusíme starať ale o koženú sa predsa len trochu treba.
No nie je to nič komplikované.
Manželka keď upratuje, tak ju čistou handrou len utrie od prachu a raz ročne ju aj takým prípravkom špeciálnym na kožené sedačky poutiera.
Iba takáto je starostlivosť o kožené sedačky.

Poslať Napísal: 22 Máj 2020, 12:41 

Boihuš píše:
Ani to tak dlho netrvalo a uz je vacsina obchodov otvorenych...este pred cca mesiacom som pisal, ze tak lahko sa neotvoria a uz to tu mame...tak sup zeny, nakupovat :D :lol:

Bolo na case, konecne otvorili! Ved keby to nechali zavrete, tak viac ludi zomre na to, ze su zufali a nemaju z coho splacat uvery a ostatne veci. Uz to davno malo vsetko otvorit!!! A som rad, lebo tiez sme sedeli len na matraci, ze si konecne budeme moct ist vybrat sedacku!!

Poslať Napísal: 25 Máj 2020, 10:27 

Siko to len takto sa o nu starate?..Tak to je fakt uplne v pohode, to by mi vobec nevadilo..No mala by som sa ist do tych topsedaciek pozriet, ked hovoris, ze tam maju pekne a dobre sedacky..Mozno aj my tam nejaku vyberieme...

Poslať Napísal: 01 Jún 2020, 10:38 

NataliGregorova píše:
Siko to len takto sa o nu starate?..Tak to je fakt uplne v pohode, to by mi vobec nevadilo..No mala by som sa ist do tych topsedaciek pozriet, ked hovoris, ze tam maju pekne a dobre sedacky..Mozno aj my tam nejaku vyberieme...

Áno, len takto, ako som ti napísal.
Nooo aj podľa mňa by si mala a potom daj vedieť, či som ti dobrú predajňu poradil.

Poslať Napísal: 02 Jún 2020, 10:18 

Čaute, čaute, koľko vás tak v priemere vyšli sedačky, ktoré ste si teraz niekedy kupovali?..A podľa čoho ste vyberali? Len podľa vzhľadu alebo ste prihliadali aj na kvalitu?..

Poslať Napísal: 05 Jún 2020, 10:31 

@marky9: - nas vysla sedacka do 1000€
- co sa tyka toho, ako sme ju vyberali, tak v prvom rade sme skusali kazdu jednu a vyberali sme podla toho, ktora nam bola pohodlna
- co je na tom, ze bude sedacka krasna a nebude pohodlna??? taku sedacku mozes rovno vyhodit prec!
- takze Marky v prvom rade pozeraj na pohodlnost a potom na vzhlad a cenu

Poslať Napísal: 08 Jún 2020, 11:33 

Džulina píše:
@marky9: - nas vysla sedacka do 1000€
- co sa tyka toho, ako sme ju vyberali, tak v prvom rade sme skusali kazdu jednu a vyberali sme podla toho, ktora nam bola pohodlna
- co je na tom, ze bude sedacka krasna a nebude pohodlna??? taku sedacku mozes rovno vyhodit prec!
- takze Marky v prvom rade pozeraj na pohodlnost a potom na vzhlad a cenu

to si veľmi dobre napísala, že treba dbať na pohodlnosť, lebo nie všetky sedačky sú pohodlné...už som sedel na rôznych a poviem vám, že niektoré mi dali riadne zabrať, aby som vydržal, tak ma zadol bolel :lol: :D ...

Poslať Napísal: 08 Jún 2020, 14:08 

Vidíš na pohodlnosť som normálne zabudol ale to máš pravdu, že v prvom rade musí byť pohodlná!...A kde ste ju kupovali? 1000€ je aj dosť, či tak normálne teraz stoja sedačky?..Nemám vôbec prehľad, tak preto sa pýtam..

Stránka 12 z 16 [ Príspevkov: 155 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre