Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 15 z 15 [ Príspevkov: 146 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Máj 2020, 15:22 

Kolbi24989 píše:
Originál od nich sme mali Korytniak, s tehlou nám rovno nabalili aj maltu, tým pádom sme nemuseli kupovať žiadnu inú.

Roman takéto má výhody:
- má výborné tepelnoizolačné vlastnosti aj bez zateplenia
- má špeciálny tvar styčných plôch
- jednoducho a rýchlo sa s ňou muruje
- má vyhovujúce zvukovoizolačné vlastnosti
- tehly Porotherm EKO+ majú okrem základných formátov aj doplnkové tehly určené na zhotovenie niektorých detailov ako sú roh domu, parapet a ostenie s možnosťou zateplenia v mieste kontaktu s rámom okna. Sú to doplnkové tehly rohové, koncové a polovičné koncové.

A cena takejto tehly je aká?
My síce už dom máme postavený a stavali ste z tehly od nich ale nie z tejto hrubej.
Tak len tak pre zvedavosť sa pýtam:)

Poslať Napísal: 13 Máj 2020, 09:49 

KOLBI VDAKA ZA VYPISANIE VYHOD, POMOHOL SI MI TYM. UZ SME SA ROZHODLI, ZE POJDEME Z NEJ STAVAT. SME SI TO PREPOCITALI A ZISTILI SME, ZE TO VYCHADZA CCA ROVNAKO, NO BUDEME MAT S TYM MENEJ ROBOTY, KEDZE NEBUDEME MUSIET POTOM ZATEPLOVAT.

Poslať Napísal: 16 Máj 2020, 08:08 

Roman dobre ste sa rozhodli 8-) Však mi sem-tam napíš, ako Vám to ide a uvítam aj nejaké fotky so stavby 8-) :D

Poslať Napísal: 18 Máj 2020, 13:12 

KOLBI JASNE, BUDEM TI POSTUPNE POSIELAT, TOHO SA BAT NEMUSIS.

Poslať Napísal: 19 Máj 2020, 08:06 

neviem ako ostatní, no my sme stavali z pálenej tehly. Mám na tehlu len dobré slová.
Teraz tie nové porobetónové tvarnice, to sa mi vôbec nepozdáva. no samozrejme, každý má iné skúsenosti. My sme sa pre tehlu rozhodli aj preto, lebo bola lepšia cena a aj celkové vlastnosti tehly sú lepšie.

Poslať Napísal: 27 Máj 2020, 16:59 

Okey Roman, sme teda dohodnutí 8-) Česť práci :D :lol: Nech Vám to ide od ruky!

Stránka 15 z 15 [ Príspevkov: 146 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre