Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 27 z 30 [ Príspevkov: 300 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 05 Máj 2020, 11:12 

Aj musíš niečo za ten servis platiť?

Poslať Napísal: 06 Máj 2020, 11:34 

záleží asi od firmy... Urmi ty ideš riešiť rekuperáciu teraz alebo ju už máš?

Poslať Napísal: 07 Máj 2020, 13:43 

TEN SERVIS NIECO STOJI, ALE ZASE NIE JE TO KAZDY MESIAC, KAZDY TYZDEN, TAKZE MYSLIM, ZE BY TO NEMAL BYT PROBLEM, ASPON JA TO TAK NEVNIMAM TO K TOMU PROSTE PATRI A TY SI VIES VLASTNE AJ VARIANT PREHLIADKY ZVOLIT AKY CHCES. CO VSETKO CHCES ABY TI POZRELI A SKONTROLOVALI.
ICO89 NEMAM ESTE, ALE IDEM, LEN SNAZIM SA SI O TOM ZISTIT A NASTUDOVAT CO NAJVIAC. LEBO TO NENI LACNA VEC.

Poslať Napísal: 11 Máj 2020, 11:44 

v nejakej takej fáze som momentálne aj ja. neviem vlastne ani kde začať poriadne, či najprv hľadať firmu rovno, podľa čoho vyberať a tak. vyberať napríklad len podľa ceny mi nepríde úplne rozumné

Poslať Napísal: 11 Máj 2020, 13:15 

..ičo pri ničom nie je cena vhodným ukazovateľom kvality..tá cena nenormálne dokáže človeka zaviesť..takže skôr na iných veciach by som staval..keď chceš pozerať na cenu, tak treba ozaj pozerať že za akú cenu čo vieš dostať..porovnať si..aby si reálnu predstavu mal..no a ďalšia vec aj záruka je podstatná..aj aké sú možnosti servisu a pod..

Poslať Napísal: 12 Máj 2020, 09:50 

Aha a ako často je teda potrebné to dať takto pozrieť?

Poslať Napísal: 12 Máj 2020, 12:19 

na to musi byt zrejme nejaky interval v akom sa taketo pravidelne kontroly robia, nie??

Poslať Napísal: 14 Máj 2020, 18:50 

Servis by mal prebiehať minimálne raz za cca 1,5-2 roky. Aby si mal istotu, že všetko bude ako má byť. Že sa nemusíš obávať, že sa ti niečo pokazí.
Niekto to má vo zvyku zanedbávať, ale nie je to dobré riešenie. Lebo sa to môže vypomstiť. Aj napríklad anódu treba vymeniť po čase a mnohé aj iné, čiže treba to robiť pravidelne kontrolovať...

Poslať Napísal: 14 Máj 2020, 20:25 

To nie je také strašné. Podľa toho ako ste tu písali som myslel, že to bude oveľa častejšie. A keď sa robia tie kontroly tak ako sa majú, tak koľko rekuperácia vydrží? Stalo sa už niekomu tu, že by ju musel aj úplne meniť?

Poslať Napísal: 15 Máj 2020, 11:07 

- Slav0 -

- ty nestras, ved rekuperacia by aspon podla mna mala byt riesenim na dlhe roky a raz ked uz sa tomu venujem, tak dufam, ze to bude prvy a poslednykrat :mrgreen: lebo je okolo toho kvantum veci, ktorym treba venovat pozornost, vela informacii a raz to absolvovat si myslim, ze staci a z velkej miery je to zrejme o tom ako sa kto o tu jednotku stara, ako tie kontroly prebiehaju a podobne veci -

Stránka 27 z 30 [ Príspevkov: 300 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre