Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 15 z 17 [ Príspevkov: 161 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 28 Feb 2020, 09:35 

@Timo: - áno? Mali ju vystavenú? Tak super, aspoň si ju mohol aj odskúšať. Však keď k tomu už príde, tak tam zájdete a aspoň budete vedieť, že tam aj vyberiete. Aspoň nebudete musieť po viacerých predajniach behať. Viem, že to je ešte ďaleko, že ešte toho musíte veľa spraviť ale potom keď si nejakú u nich vyberiete, tak mi daj vedieť, dobre? Poteší ma to;-)

@Anka-Janka: - ďakujem, si zlatá:-) Aj tebe prajem pekný deň a keďže je piatok, tak aj celý víkend pekný;-)

Poslať Napísal: 18 Mar 2020, 11:55 

ahojte..ahojte...som rada, že sa tu bavíte o tejto predajni, lebo je veľmi dobrá...my sme u nich pred rokom a pol kupovali sedačku, ktorá je úžasná...ak by potreboval niekto poradiť ohľadom niečoho, tak píšte, rada tak spravím...veď teraz máme času a času na komunikácia aspoň prostredníctvom takýchto fór...vďaka za ne!...

Poslať Napísal: 25 Mar 2020, 14:00 

Melánia26 píše:
@Timo: - áno? Mali ju vystavenú? Tak super, aspoň si ju mohol aj odskúšať. Však keď k tomu už príde, tak tam zájdete a aspoň budete vedieť, že tam aj vyberiete. Aspoň nebudete musieť po viacerých predajniach behať. Viem, že to je ešte ďaleko, že ešte toho musíte veľa spraviť ale potom keď si nejakú u nich vyberiete, tak mi daj vedieť, dobre? Poteší ma to;-)

@Anka-Janka: - ďakujem, si zlatá:-) Aj tebe prajem pekný deň a keďže je piatok, tak aj celý víkend pekný;-)

Jasné, mali ju vystavenú, takže som vyskúšal a zistil som, že je brutálna.
Presne to som si povedal.
Len teraz si na to budeme musieť niekoľko mesiacov počkať.
No nám to nenaháňa, takže sme v klídku.

Poslať Napísal: 13 Apr 2020, 18:00 

MagdičkaL píše:
ahojte..ahojte...som rada, že sa tu bavíte o tejto predajni, lebo je veľmi dobrá...my sme u nich pred rokom a pol kupovali sedačku, ktorá je úžasná...ak by potreboval niekto poradiť ohľadom niečoho, tak píšte, rada tak spravím...veď teraz máme času a času na komunikácia aspoň prostredníctvom takýchto fór...vďaka za ne!...

Magdi ahoj:-)
Z eurosofy mate sedacku? A z ktorej predajni? Z Banskej Bystrice alebo z Bratislavy?

Poslať Napísal: 18 Apr 2020, 06:53 

áno, od nich máme a boli sme v Bratislave, keďže bývame v Trenčíne a Blavu máme bližšie ako BB...v Bratislave majú aj o niečo väčšiu predajňu a tým pádom aj väčší výber....a fakt, tam majú obrovskú predajňu!...prečo sa pýtaš?...máš u nich nejakú vybratú?...

Poslať Napísal: 09 Máj 2020, 02:07 

MagdičkaL píše:
áno, od nich máme a boli sme v Bratislave, keďže bývame v Trenčíne a Blavu máme bližšie ako BB...v Bratislave majú aj o niečo väčšiu predajňu a tým pádom aj väčší výber....a fakt, tam majú obrovskú predajňu!...prečo sa pýtaš?...máš u nich nejakú vybratú?...

Ako veľká predajňa to je? K čomu by si to tak prirovnala? Áno, pýtam sa práve preto, lebo ich sledujem na fb a už viacej sedačiek sa mi u nich zapáčilo. Preto som si povedala, že musíš zistiť bližšie informácie, či je to seriózna firma a taaak:-)

Poslať Napísal: 15 Máj 2020, 10:57 

EWA ICH PREDAJNA JE BRUTALNE VELKA. NEVIEM KONKRETNE KOLKO MA M2 ALE JE OBROVSKA! TU SI POZRI 3D PREHLIADKU A SAMA ZBADAS, ZE TI HOVORIME PRAVDU.
http://www.eurosofa.sk/?eurosofa_predajne

Poslať Napísal: 18 Máj 2020, 13:38 

Slafo_BA píše:
EWA ICH PREDAJNA JE BRUTALNE VELKA. NEVIEM KONKRETNE KOLKO MA M2 ALE JE OBROVSKA! TU SI POZRI 3D PREHLIADKU A SAMA ZBADAS, ZE TI HOVORIME PRAVDU.
http://www.eurosofa.sk/?eurosofa_predajne

Fúha, oni to majú takto premakane spravené, to som nevedela! Idem to hneď pozrieť! Ďakujem:-)

Poslať Napísal: 22 Jún 2020, 14:06 

ani neviem, k čomu by som to tak prirovnala...no keď si pozrieš cez internet virtuálnu prehliadku predajne, tak zistíš, ako cca vyzerá ich predajňa...toho sa nemusíš báť, že by to nebola seriózna firma, oni sú!...všetko čo ti sľúbia, to aj dodržia...dodacie lehoty dodržiavajú a dokonca vedia dať aj dobrú zľavu...

Poslať Napísal: 23 Jún 2020, 08:02 

EWA ANO MAJU, ONI PRE ZAKAZNIKOV SPRAVIA COKOLVEK A UZ TOTO HOVORI O TOM. TREBA POZRIET AJ VIRTUALNU PREHLIADKU ALE POTOM TREBA AJ OSOBNE, ABY SI MOHLA AJ POSKUSAT NA KTOREJ SA TI BUDE NAJLEPSIE SEDIET.

Stránka 15 z 17 [ Príspevkov: 161 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre