Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: vysavac na psie chlpy
 Poslať Napísal: 29 Jún 2017, 08:47 

Žanka dobre, že si to sem napísala. Lebo som sa čudovala, čo je to za správu. No ale už som pochopila, že si sa iba sekla, to sa sem tam stáva:-) No čo sa týka tých vrecúšok, tak pri tomto vysávači ich vôbec nepotrebuješ. Vysávač s vodným filtrom zabezpečí vysávanie s využitím novej technológie systému vodného filtra bez potreby filtračných vreciek a tiež vysávanie kvapalín na báze vody. Takže už žiadne vymieňanie vrecúšok ťa nebude trápiť. A odpoveď na tvoju druhú otázku je, že na rúčke hadici máš gombík, ktorý sa všetko ovláda

Poslať Napísal: 03 Júl 2017, 08:49 

"Michellka" A prosím ťa mohla by si mi ešte napísať, či ten filter treba nejako čistiť alebo vymieňať?..Vieš, doteraz sme mali len klasický vysávač na vrecká a tam ho vymeníš a ideš ďalej ale čo spravíš, keď máš plný ten filter?..To mi prosím vysvetli..Som pozeral na internete už nejaké takéto vysávače ale toto pri žiadnom nebolo napísané..Ďakujem za skorú odpoveď..

Poslať Napísal: 04 Júl 2017, 09:29 

Michellka: Presne, trochu som sa pomýlila. Snáď to aj ostatní pochopia ;) :) Fíha, tak to je aké dobré. Lebo to neustále vymieňanie vrečúšok mi už išlo pekne na nervy. Toto ma milo prekvapilo. Ale ešte aj tak ma zaujíma odpoveď na otázku, ktorú ti položil @Petrík. Som zvedavá aká bude odpoveď. Lebo to nejde ani mne do hlavy moc, že čo potom s tým

Poslať Napísal: 13 Júl 2017, 10:25 

@Pavlik môže to byť aj pravda. A ja sa čudujem, kde tie zvyšné kilá pobudli a vidíš, stačí len upratovať každý deň :D :D No veď skúsim si ešte dôkladnejšie popozerať ich stránku. Lebo vtedy som len tak na rýchlo, lebo som potrebovala súrne ten vysávač a vidím, že som mala radšej pomaly a s rozumom. Ale tak už čas nevrátim. Buď kúpim alebo počkám a potom neskôr až

Poslať Napísal: 14 Júl 2017, 13:13 

"Vanda" - cha vidíš, už si na to prišla kam sa pominuli. To je len dobre, musím aj žene povedať aby viacej vysávala, že potom schudne :D:D Už veru čas nevrátiš späť, zbytočne už budeme nad tým lamentovať. Kukni a keď budeš mať finančné prostriedky budeš vedieť, že si ho môžeš dovoliť a potom ho objednáš. Už ale budeš vedieť, že taký a taký majú

Poslať Napísal: 19 Júl 2017, 08:20 

Petrík sa čudujem, že si to nenašiel na nejakej stránke vysvetlené. Lebo ja som ho kupovala z tejto stránky http://www.eshop-eneftech.sk/Tepovac-a- ... ILY-d2.htm a tam máš pekne aj celé video ako ten celý vysávač funguje. Pozri si to prosím tam, lebo nemám čas ti to sem všetko vypisovať. Budeš presne aj vidieť, ako vysávač vyzerá a ako funguje
Žanka tá stránka platí aj pre teba, kukni si to aj ty, dobre?

Poslať Napísal: 03 Aug 2017, 19:25 

"Michellka" Priznám sa ti, že som to až tak dôkladne nehľadal..Mal som na to chvíľku času a jednu stránku mi aj našlo ale tak nebolo skoro nič normálne napísané..Tak preto som sa ťa pýtal..Idem si kuknúť to video..Vidíš, ešte ani na to som si nenašiel čas..Neviem čo skôr:-/..No toto potrebujem čím skôr vyriešiť, takže idem kuknúť ako to celé funguje, na akom princípe..

Poslať Napísal: 23 Máj 2020, 07:26 

orava neptun je fajn

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 23 Máj 2020, 07:26

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre