Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Nábytok Mirek - skúsenosti
 Poslať Napísal: 15 Feb 2016, 17:25 

Ahojte poznate niekto nabytok Mirek ?? chceli by sme konrketne od nich kupit postel, co poviete na ich kvalitu ste spokojny ?

Predmet príspevku: Re: Nábytok Mirek - skúsenosti
 Poslať Napísal: 15 Feb 2016, 17:26 

Ahoj ja konrektne nemam skusenost s postelou ale kupovali sme od nich minuly rok stol a stolicky to sme velmi spokojny, ale ci ti postel nebude pocase vrzgat to ti neviem povedat

Poslať Napísal: 25 Mar 2016, 03:34 

Ja som chcel nedavno od nich 10 dveri z masivu ktore mali v katalogu volal som tam a povedali mi ze sa mi ozvu a uz je to nieco cez mesiac a zatial namna kaslu takze osobne uz od nich nic nebudem kopovat

Poslať Napísal: 30 Apr 2020, 09:30 

Nábytok Mirek - skúsenosti ?

Nádherný dubový nábytok ktorý som si vysnivala , bola som sa osobne pozrieť na predajni v Košiciach . Milá obsluha , urobila som objednavku a o 3 týždne som ho mala doma , všetko prebehlo na 1 tku. Zakupila som si aj postel s uložným priestorom a čaluneným čelom . Som velmi spokojná odorúčam .

Poslať Napísal: 24 Máj 2020, 08:38 

Dlho sme s manželkou hladali kvalitný drevený nábytok , a nábytok do jedálne . vo firme Nábytok mirek sme si kupili stol George a stoličky VIRGINIA . Sme spokojný aj po roku uživania , ako pravidelní klienti máme dopravu zdarma . Odporučam sa na to opýtat , mne vyhoveli

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 24 Máj 2020, 08:38

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre