Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 24 [ Príspevkov: 240 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 15 Mar 2020, 23:12 

tým si mi moc nepomohol :lol: :lol: to by sa dosť ťažko rátalo asi koľko m3 kubický je vlastne ten nábytok. ale teraz už aj tak zavreli všetky obchody takže asi nič moc nekúpim. skúsim pozrieť či to nemajú niekde na nete asi, kým ešte aspoň kuriéri fungujú

Poslať Napísal: 16 Mar 2020, 00:07 

cauko myslite, ze sa oplati kupit zahradny nabytok teraz alebo mam cakat este, ze budu lepsie ceny?

Poslať Napísal: 16 Mar 2020, 10:21 

Ahoj Drigix

Tazko povedat, skus si pozriet teraz su napriklad vypredaje co nestihli este z minuleho roka predat aby uvolnili sklady na tento rok takze podla mna by si nieco nasiel aj teraz. Potom uz ked zacne byt tak riadne teplo tak si myslim, ze praveze uz bude neskoro ak ti teda zalezi aj na cene.

Poslať Napísal: 23 Mar 2020, 11:13 

rozberal som to s kamosom a bavili sme sa o tom, ze najlepsie je asi pockat kym otvoria normalne tie obchody lebo objednavat to z netu bez toho aby si to videl to sa nam moc nepozdava. istota je istota predsa len

Poslať Napísal: 24 Mar 2020, 16:27 

@Gazdíík - ja zvyknem nábytok natierať aj zostatkom oleja čo mám na drevenú podlahu na terase. Tú natieram raz za rok takže vtedy pretriem aj nábytok a mám zase pokoj. Zvyknem to robiť väčšinou na začiatku sezóny takže takto na jar pred tým ako vytiahneme záhradný nábytok na terasu

Poslať Napísal: 06 Apr 2020, 08:18 

to je na to určené? akože jasné, veď je to na drevo všetko ale nie je lepšie použiť na nábytok priamo olej na nábytok?

Poslať Napísal: 06 Apr 2020, 20:44 

@Gazdíík - jasné, veď ako keď nemáš napríklad drevenú terasu, že nekupuješ na nič iné takýto olej na drevo tak si kúp normálne takto na záhradný nábytok priamo ale možno to pomôže niekomu, kto má oboje, proste sa nič nestane keď to použiješ na jedno aj na druhé ak ti niečo zostane

Poslať Napísal: 07 Apr 2020, 09:39 

Ahoj Drigrix

Uz to mas ale poriesene nie? Ved uz minuly tyzden cely boli normalne take mensie obchody s farbami otvorene takze si mozes ist vybrat tam

Poslať Napísal: 07 Apr 2020, 15:13 

aha, jasné. no ja budem kupovať normálne na ten nábytok

Poslať Napísal: 07 Apr 2020, 15:31 

Čo by ste dali na úplne novú terasu? Myslím na podlahu. Chcem ju chrániť hlavne pred slnkom aby zostalo to drevo čo najdlhšie ako nové

Stránka 3 z 24 [ Príspevkov: 240 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre