Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 34 z 36 [ Príspevkov: 360 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 17 Mar 2020, 15:46 

nazdarek :) ...neviete ako to bude, ked sme si pred dvoma tyznami objednali tienenie a teraz nastala takato situacia, mozme pocitat s tym, ze ich dostaneme neskor?...alebo ako to teraz bude?...vopred dakujem za odpoved...

Poslať Napísal: 23 Mar 2020, 09:47 

ahoj alana, to ti mi nevieme povedat. vyskusaj sa obratit na predajcu, cez ktoreho tienenie riesis. kazda firma to ma inak. no vyroba zatial zakazana nie je, takze mozno dodanie dlhsie ani trvat nebude. no najistejsie to budes mat, ked sa priamo ich spytas.

Poslať Napísal: 27 Mar 2020, 08:38 

julidos ;) ...ano viem, ze sa musim v prvom rade informovat u nich...no nechcela som hned stresovat a pisat im...isto toho teraz ma kazdy vela, nikto nevie, co bude a musi to byt pre take firmy tazke, ked pridu o dost zakaziek...a druha vec je, ze taketo veci nechavam na manzela, tak preto ja som sa len tu skusila informovat...on by im tam mal dnes volat, tak dnes budeme vediet, ci na cas budeme mat tienenie alebo neskor...

Poslať Napísal: 13 Apr 2020, 17:49 

chapem alana a dobry postoj si zvolila. spociatku som si myslel, ze im tam nechce volat ale teraz uz rozumiem, ako si to myslela. a ako ste dopadli? co vam povedali?

Poslať Napísal: 16 Apr 2020, 07:54 

CAUTE. ZBADAL SOM TUTO TEMU A POVEDAL SOM SI, ZE MA NEZABIJE, KED SA AJ SEM ZAPOJIM, NAKOLKO OD TOHTO VYROBCU MAME TIENENIE AJ MY. TAKZE V PRIPADE AK NIEKTO POTREBUJE PORADIT, NEVIE SA ROZHODNUT A INE VECI, KLUDNE PISTE. V NEJAKYCH VECIACH VAM BUDEM VEDIET PORADIT, TEDA SI TO ASPON MYSLIM :D :lol:

Poslať Napísal: 20 Apr 2020, 12:42 

julidos :) ...ze nam ich vyrobia a vydaju...

Poslať Napísal: 22 Apr 2020, 09:26 

super alana, tak to som rad, ze vam toto povedali. aspon nebudete musiet prilis dlho cakat. a kedy by ste ich mali mat? povedali vam uz aj predbezny termin dodania?

Poslať Napísal: 24 Apr 2020, 09:28 

AKURAT SOM SI DOPOZERAL STRANKU TOHTO VYROBCU. CHCEL BY SOM SA OPYTAT, CI NIEKOMU Z VAS VYRABALI PERGOLU. AK ANO, AKO VAM VYHOVUJE? STE S NOU SPOKOJNI A KOLKO VAS CCA STALA? NIECO TAKE CHCEME CEZ LETO RIESIT, TAK POMALY SI ZISTUJEM VYROBCOV A DODAVATELOV. ZA ODPOVEDE VOPRED DAKUJEM

Poslať Napísal: 26 Apr 2020, 10:37 

julidos :) ...ano, aj my sme boli velmi radi...povedali nam predbezne ze zaciatkom maja by sme ich mohli mat...tak som zvedava, ci to tak aj bude...

Poslať Napísal: 28 Apr 2020, 08:40 

vasilij99 píše:
AKURAT SOM SI DOPOZERAL STRANKU TOHTO VYROBCU. CHCEL BY SOM SA OPYTAT, CI NIEKOMU Z VAS VYRABALI PERGOLU. AK ANO, AKO VAM VYHOVUJE? STE S NOU SPOKOJNI A KOLKO VAS CCA STALA? NIECO TAKE CHCEME CEZ LETO RIESIT, TAK POMALY SI ZISTUJEM VYROBCOV A DODAVATELOV. ZA ODPOVEDE VOPRED DAKUJEM

Servus. My máme tejto značky pergolu.
Minulý rok sme ju riešili, nakoľko sme potrebovali prestrešiť terasu a tento štýl sa nám páči.
Nechceli sme riešiť žiadnu klasickú strechu alebo niečo podobné.
Čo sa týka ceny, tak nebolo to až tak veľa.
Ale koľko sme za ňu dali, to už vôbec neviem:/
Kvalita podľa mňa veľmi dobrá, ak tiež uvažuješ nad pergolou, tak by som išiel do tejto značky.

Stránka 34 z 36 [ Príspevkov: 360 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre