Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 26 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Autor Správa
 Poslať Napísal: 16 Mar 2020, 15:38 

Nevidíš @jangrego, lebo doposiaľ sa ma to tu nikto neopýtal, tak som nepokladala za dôležité to tu spomenúť. No nerobí mi problém ti napísať, že cez firmu woodecor sme riešili objednávku aj všetko, nakoľko si dobre napísal, že firma Isotra len vyrába a distribuuje ich predajcom, ktorých majú po celom Slovensku. No my sme túto firmu mali najbližšie, tak sme to riešili cez nich.

Poslať Napísal: 20 Mar 2020, 13:26 

prosííííím, poraďte mi....zopár dni bolo slnečných a u nás v dome neskutočné teplo, lebo nemáme zatiaľ žiadne tienenie...si neviem predstaviť, čo to bude v lete...musíme to čím skôr vyriešiť, tak mi prosím poraďte, ktorá tieniaca technika je najlepšia?...

Poslať Napísal: 21 Mar 2020, 11:20 

Magdička a máte aj nejakú pred prípravu na vonkajšie tienenie? Lebo ak nie, tak by bolo asi lepšie riešiť len nejaké vnútorné, buď klasické žalúzie alebo nejaké plissé rolety/žalúzie.

Poslať Napísal: 24 Mar 2020, 09:31 

Ahojte, mňa by zaujímalo, ako máte poriešené tienenie v kúpeľni? Existujú nejaké žalúzky alebo rolety, ktoré sú odolné voči vlhkosti?

Poslať Napísal: 25 Mar 2020, 11:04 

nie Laco, žiadnu pred prípravu nemáme spravenú, nakoľko sme vôbec nepočítali s tým, že budeme mať takýto problém...už nám viacerí povedali, že vonkajšie tienenie už riešiť nebudeme môcť, lebo by sme sa museli prevrtávať a to už v žiadnom prípade nechceme...tak skôr asi tie plissé, ktoré si spomenul...a tie sú dobré?...tiež dobre tienia?...oplatí sa do toho ísť alebo sú lepšie klasické interiérové žalúzie?...

Poslať Napísal: 26 Mar 2020, 12:00 

Magdička som rád, že ste si toho vedomí, že by to už bolo komplikované, keby ste chceli vonkajšie tienenie. Čo sa týka plissé, tak mnohí tvrdia, že je to tiež dobré tienenie. My osobne to nemáme, takže vlastné skúsenosti nemám ale stretol som sa s mnohými ľuďmi, ktorý majú a nesťažovali sa. Myslím, že tieto plissé lepšie a modernejšie vyzerajú ako žalúzie. No rozhodnutie je na Vás.

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 26 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre