Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 21 [ Príspevkov: 203 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 21 Feb 2020, 09:06 

Erik mne sa tá zelená fólia nepáči za žiadnych okolností. Čím skôr tým lepšie, len na plote šetriť je nezmysel. Siahnuť je potrebné po kvalite, predsa plot nie je záležitosť, čo sa mení každý rok, každé dva. Ale mal by vydržať oveľa dlhšie.

Poslať Napísal: 24 Feb 2020, 13:32 

betonovy plot uz trendy nie je, ja som daval drevoplastove dosky na plot a myslim, ze lepsie riesenie som vybrat nemohol, nie je to ani narocne na montaz, ani na udrzbu, takze takyto sposob mne sadol ako uliaty, ze som nemal problem s nicim 8-)

Poslať Napísal: 25 Feb 2020, 13:54 

tie dosky si kde kupil? podla coho si ich vyberal? len podla nejakeho odtiena ci podla coho?
pretoze mne je srdcu najblizsie treba, jeho vzhlad, len nemam celkom jasno v tom, ci urcite kupit nejake a z toho urobit alebo takto ako ty si to urobil. mohol by si mi o tom tvojom plote nieco viac napisat? co konkretne je to za material, na zaklade coho si to vybral a tak??

Poslať Napísal: 25 Feb 2020, 19:54 

plot by mal ladit aj s domom aj s dvorom, nech to cele ako komplet dobre vyzera :)
kedysi som to nechapal, ale zena mi to vysvetlila a mala pravdu, nieco na tom je, predsa len ked idem okolo domu mam vacsiu radost, ze vsetko je tip top, upraveny dvor, aj plot, aj vsetko :mrgreen: :mrgreen: sice teraz po zime travnik zrovna ukazkovy nie je, ale aj na to dojde :mrgreen:

Poslať Napísal: 26 Feb 2020, 07:17 

Pavol tieto veci tiež dlho išli aj mimo mňa, mne skôr išlo zakaždým o kvalitu a nie tak moc o vzhľad ako taký.
Ale časom sa tiež veľa toho aj u nás zmenilo, najmä keď nám začal chodiť záhradník pomáhať na dvor a došiel som na to, že ozaj to môže všetko spolu dobre vyzerať, upravene môže ten dvor pôsobiť, len treba k tomu veci prispôsobiť. Takže ti musím dať za pravdu.
Kubostarik ak som správne pochopil, tak ti je najbližšie vzhľad dreva? To nie si sám, možnosti ako ho akoby nahradiť je dnes už viac. Len aj drevoplastové dosky nie sú všetky rovnaké, takže to sa maj tiež na pozore, že čo by si kupoval.

Poslať Napísal: 29 Feb 2020, 22:05 

labmer v čom by mal byť akože rozdiel?? čo môže byť pri drevoplaste rôzne?? to nechápem

Poslať Napísal: 01 Mar 2020, 16:40 

kubostarik u mna to bolo tak, ze vela casu som stravil za pocitacom, co som hladal nejake tie moznosti, co by mi vyhovovalo aj po stranke kvality, aj zivotnosti a tiez ceny az som sa dostal k timbermaxu, najskor som myslel, ze to su dosky len na terasu, ale potom som sa tomu este viac venoval, zavolal som im a dozvedel som sa, ze aj plot sa da tak urobit, tak som si dohodol stretnutie, zasiel som do showroomu, kde som sa dozvedel ako sa montuju, aky je to material, aku ma zivotnost a vsetky veci co ma zaujimali ;)

Poslať Napísal: 06 Mar 2020, 11:58 

Keď ste dávali drevoplast niekto, tak máte nejakú fotku alebo niečo?? Nech si to viem reálne predstaviť ako to vyzerá? Také dosky musia byť na plote len vodorovne?

Poslať Napísal: 10 Mar 2020, 17:01 

Chobr myslim, ze nemusia byt len vodorovne, myslim, ze z velkej miery zalezi aj od toho aku mas predstavu ako ich chces ty a vlastne aky typ si zvolis ;)

Poslať Napísal: 11 Mar 2020, 10:48 

daster v com moze byt pri drevoplaste rozdiel?
Rozdiel moze byt v zlozeni, vo vyrobe a tym padom sa to moze prejavit v tom kolko dosky vydrzia, aka je ich zivotnost a to uz je na zvazenie, lebo ked plot tak aby roky bol pokoj aby to vydrzalo!

Stránka 2 z 21 [ Príspevkov: 203 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre