Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 13 z 16 [ Príspevkov: 158 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 03 Dec 2019, 22:47 

BRUSENE TEHLY POROTHERM 30 T PROFI SU URCENE PRE OMIETANE JEDNOVRSTVOVE OBVODOVE NOSNE I NENOSNE STENY HRUCKY 300 mm S NADSTANDARTNYMI TEPELNOIZOLACNYMI VLASTNOSTAMI, KTORE VYHOVUJU POZIADAVKE PRE DOMY S TAKMER NULOVOU POTREBOU ENERGIE BEZ DODATOCNEHO ZATEPLENIA. VYRABAJU SA V TRIEDE PEVNOSTI P8. DUTINY TEHAL SU PLNENE HYDROFOBIZOVANOU MINERALNOU VLNOU. NA MUROVANIE SA POUZIVA MALTA PRE TENKE SKARY. ZAKLADNE VLASTNOSTI:
ROZMERY: 248x300x249
ORIENTACNA HMOTNOST (kg): 11,5
TRIEDA OBJ. HMOT. (kg/m3): 630
TRIEDA PEVNOSTI V TLAKU (N/mm2): 7,50

STACI TAKTO??? AK NIECO VIAC, TAK SA PYTAJ.

Poslať Napísal: 09 Dec 2019, 09:07 

Karol jasné, úplne mi to takto stačí...

Veď si mi napísal všetko, čo som potreboval vedieť...
Vyzerá dosť dobre...
Cenovo ako vychádza táto tehla?...
Dá sa niekde nájsť cenník alebo keď im pošlem projekt, tak by mi vedeli vypočítať približnú cenovú ponuku?...

Poslať Napísal: 28 Dec 2019, 20:15 

CENNIK NAJDES NA ICH STRANKE ALEBO OSLOV NEJAKE STAVEBNINY, KTORE PREDAVAJU OD NICH TEHLU A IM SI TO DAJ VYPOCITAT. TAK TO BUDES MAT PODLA MNA NAJLEPSIE, LEBO ONI TI PRESNE AJ VYPOCITAJU, KOLKO PALIET POTREBUJES PODLA ROZLOHY DOMU. VED UZ PROJEKT DOMU MAS, NIE?

Poslať Napísal: 07 Jan 2020, 13:27 

@frantis8k len aby som ta nasmeroval na spravnu cestu. wienerberger v Zlatych Moravciach je velkosklad, ktory dodava tehlu malym stavebninach. ty ak potrebujes zistit cenu, tak bude najlepsie, ked si obehas rozne stavebniny v meste a tie, ktore ti daju najlepsiu cenu, tak cez ne tehlu objednaj. priamo cez Zlate Moravce sa ti to nepodari, lebo oni konecnym zakaznikom nepredavaju!

Poslať Napísal: 09 Jan 2020, 13:52 

ahojte...co je na to pravdy, ze tehla vychadza cenovo najlepsie v porovnani s porobetonovymi tvarnicami?..je to ozaj tak?..

Poslať Napísal: 29 Jan 2020, 22:45 

Ano Dadka, moze to tak byt, lebo ludia v poslednej dobe preferuju porobetonove tvarnice a tym padom vyrobcovia si mohli dovolit zdvihnut cenu, lebo vedia, ze ludia to budu aj napriek tomu kupovat. No osobne by som si z toho nikdy nepostavil dom! Bal by som sa, ze sa mi po rokoch rozpradne, kedze to je len "popolcek". Tehla je o vela kvalitnejsia a vidis, este je aj cenovo najdostupnejsia! Len POZOR, nie je ani tehla ako tehla! Aj tam treba prihliadat na vyrobcu.

Poslať Napísal: 05 Feb 2020, 15:57 

Si to skus cez nejake stavebniny poriesit @Dad_ka, co je cenovo vyhodne. My sme ale tiez stavali z tehly, skrz to, ze moj manzel nema dobry nazor na porobetonove tvarnice. Ale je pravda, ze kamaratka stavala z porob. tvarnic a vyslo ju to viac ako nas. Tak moze to byt pravda, ze tehla je vyhodnejsia!

Poslať Napísal: 10 Feb 2020, 11:01 

fero...ved toho presne sa bojim, ze niektori si pochvaluju a ini zase tvrdia, ze to je popol...uz clovek pomaly nevie, komu ma verit...ale je pravda, ze v poslednej dobe si vsimam, ze skoro vsetci stavaju tehlove domy a vela krat sa stretavam, ze od wienerbergeru maju tehlu...ta patri medzi kvalitne a dobre?...ty ktoreho vyrobcu odporucas?...

agi2725...to je jasne, ze to potom chcem riesit cez stavebniny...a vy ste z akej stavali?...kolko vas to vyslo a kolko kamaratku?...budem rada, ak mi napises ceny, aby som bola trochu v obraze...

Poslať Napísal: 23 Feb 2020, 12:06 

To tak ale bolo a bude stale Dad_ka! Zapamataj si: "sto ludi, sto chuti a nazorov". Uz len vy sa musite rozhodnut, co sa vam lepsie oplati a ku ktoremu materialu ste viac nakloneny. Hej, tehla Porotherm je velmi dobra a aj cenovo dostupna. Tiez by som odporucil od nich tehlu. Predsa len su na trhu uz dlhe roky a maju vela spokojnych zakaznikov. Inu by som neriesil. Ked tehlu, tak jednoznacne od nich!

Poslať Napísal: 24 Feb 2020, 09:29 

Fero píše:
To tak ale bolo a bude stale Dad_ka! Zapamataj si: "sto ludi, sto chuti a nazorov". Uz len vy sa musite rozhodnut, co sa vam lepsie oplati a ku ktoremu materialu ste viac nakloneny. Hej, tehla Porotherm je velmi dobra a aj cenovo dostupna. Tiez by som odporucil od nich tehlu. Predsa len su na trhu uz dlhe roky a maju vela spokojnych zakaznikov. Inu by som neriesil. Ked tehlu, tak jednoznacne od nich!

Súhlasím! Oni vyrábajú špičkovú tehlu. My staviame dokonca z tej EKO+ Profi 44cm, ktorú už nebudeme ani zateplovať 8-)

Stránka 13 z 16 [ Príspevkov: 158 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre