Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 45 z 46 [ Príspevkov: 455 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 21 Jan 2020, 14:53 

Brani4slav píše:
Daju daju, len horsie je, ked este neni nejaka jasna predstava o tom zariadeni, ze ake to bude, preto pre niekoho moze byt zlozite vybrat si nejaky ten variant, preto ja som skor za nieco take neotrepane, nadcasove, nieco take, ze co len tak neomrzi a zase da sa k tomu nabytok bez problemov doladit, ze ist do takych farieb zemitych, co sa tyka obkladu napr ;)

to je veľká pravda, konečne ich začali proste robiť také by som povedala vábnejšie, že človek má proste niekedy problém si už len podľa dizajnu vybrať

Poslať Napísal: 22 Jan 2020, 08:05 

Kimona pri vas zenach je to celkom problem, niektorym vadi ked je na vyber toho viacej a niektorym zase ked je ten vyber uzsi, neviem preco to tak je :mrgreen: :mrgreen:
Ale teda toto uz je potom vec toho ako to vyzera, ale to co je najpodstatnejsie vlastne volnym okom zvonku len tak nevidiet, ked krb uz stoji. Lebo to gro, to najdolezitejsie je vo vnutri, aka je vlozka. Ake ma sklo, ako sa cisti, aky je material na obostavbu pouzity a tieto veci to je najvacsie percento uspechu ;)

Poslať Napísal: 22 Jan 2020, 14:56 

hej však ja tomu rozumiem, no ani vy ste na tom podľa mňa neni najlepšie. niekedy vám trvá omnoho viac pokiaľ sa pre niečo rozumiete. je preto fajn mať proste veci podelené. len fakt je na trhu toľko toho, že človek proste porovnáva a porovnáva a aj tak nevie, ktorý si vybrať

Poslať Napísal: 22 Jan 2020, 20:55 

AKE VELKOSTI KRBOV MATE DOMA?
MAME NEJAKU TU PREDSTAVU O TOM CO BY SME CHCELI ALE S VELKOSTOU SA NEVIEME DOHODNUT. NAJSKOR SME ZVAZOVALI PRESKLENIE Z DVOCH STRAN ALE MAM POCIT ZE Z TROCH TO BUDE LEPSIE VYZERAT. LEPSIE TO UKAZE KED BUDE AJ Z CHODBY HO VIDIET. PRETO AK MATE NEJAKE RADY Z PRAXE TAK BY SOM BOL VDACNY

Poslať Napísal: 24 Jan 2020, 15:18 

Posielam ti fotku, obrázok aby si mal cca predstavu o našom.
Obrázok
Tých rozmerov je viacero, čo si môžeš zvoliť. Je na tebe či chceš ísť do presklenia len zpredu alebo z viacerých strán. Nám sedí to, že je presklený z viacerých, dobre to ukáže. Toto sú rozmery dvierok 50x60x48. Ale myslím, že najlepšie pre teba bude ísť sa na nejaké vložky reálne pozrieť niekam na predajne. Aby si videl, že čo asi. A musíš prihliadať aj na výkon aký krb má. Aký potrebuješ.

Poslať Napísal: 24 Jan 2020, 18:35 

DIK ZE SI MI TO TAKTO POSLAL.
TAKTO NEJAKO BY SOM SI TO PREDSTAVOVAL. AKO SA OTVARAJU DVIERKA? ZBOKU ALEBO ZPREDU?

Poslať Napísal: 26 Jan 2020, 08:45 

To je dobré keby si sa šiel pozrieť na predajňu, kde by ti ukázali aj ako sa sklo čistí, aj ako sa otvára krbová vložka a podobne.
Je to praktické veľmi. Nie je to klasické otváranie ako bolo na krboch kedysi.

Poslať Napísal: 10 Feb 2020, 13:28 

Uvec píše:
To je dobré keby si sa šiel pozrieť na predajňu, kde by ti ukázali aj ako sa sklo čistí, aj ako sa otvára krbová vložka a podobne.
Je to praktické veľmi. Nie je to klasické otváranie ako bolo na krboch kedysi.

A to nerobia automaticky?

Poslať Napísal: 11 Feb 2020, 14:00 

Uvec píše:
Posielam ti fotku, obrázok aby si mal cca predstavu o našom.
Obrázok
Tých rozmerov je viacero, čo si môžeš zvoliť. Je na tebe či chceš ísť do presklenia len zpredu alebo z viacerých strán. Nám sedí to, že je presklený z viacerých, dobre to ukáže. Toto sú rozmery dvierok 50x60x48. Ale myslím, že najlepšie pre teba bude ísť sa na nejaké vložky reálne pozrieť niekam na predajne. Aby si videl, že čo asi. A musíš prihliadať aj na výkon aký krb má. Aký potrebuješ.

tento typ sa aj mne pozdava najviac, no tiez by ma zaujimalo, ako sa to vlastne otvara. cele, ci len nejaka cast? este budem musiet zenu nejak presvedcit, lebo ta sa takehoto presklenenia boji kvoli detom

Poslať Napísal: 13 Feb 2020, 09:07 

Jerry ako čo nerobia automaticky? Trochu nerozumiem.
Jasné, že keď ideš na predajňu tak ťa oboznámia s týmito vecami, ti veci vysvetlia, čo ako funguje, čo je vhodné. Ale sú typy ľudí, čo radšej nakupujú cez net alebo riešia veci len po telefóne, takže vlastne taký sa dozvedia čo a ako funguje až keď majú krb doma urobený a tak. Chápeš ako som to myslel? Lebo jedna vec je niečo čítať na nete v parametroch a rozdiel je to vidieť naživo ;)

Stránka 45 z 46 [ Príspevkov: 455 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre