Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 32 z 35 [ Príspevkov: 341 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 17 Dec 2019, 11:02 

...oni to majú zverejnené na stránke???...tak to som vôbec nevedela:-O...teraz sa cítim trápne, že som sa takú primitívnu otázku opýtala...ale ďakujem ti veľmi pekne Havran, že si mi odpísal...idem pozrieť, koho budeme mať najbližšie:-)...

Poslať Napísal: 19 Dec 2019, 12:15 

MaťkaHrdzi11, hjj, majú to na stránke zverejnené. Úplne v pohode, nemusíš sa vôbec cítiť trápne, veď si to nemala z kade vedieť. Ok, pozri si.

Poslať Napísal: 20 Dec 2019, 10:03 

Adamik84 píše:
TAK CHCEL SOM ASPON ORIENTACNE ZISTIT, CI VYCHADZAJU 2 000€ ALEBO 12 000€...
PRETO SOM POLOZIL TAKUTO OTAZKU...
VIEM, ZE SI MOZEM DAT SPRAVIT CENOVU PONUKU, TO MI JE JASNE...
NO PREDTYM SOM CHCEL VEDIET, KOLKO POCITAT ZA EXTERIEROVE ZALUZIE ASPON PRIBLIZNE...

...musis ale Adamik pochopit, ze ked nevieme, ako velke okna mas, kolko ich mas, tak ti nemozme ani odhadovo napisat, kolko by stalo tienenie na ne...ale co si mozes byt isty, ze exterierove zaluzie su najdrahsie, takze treba radsej pocitat viac ako menej...

Poslať Napísal: 23 Dec 2019, 15:46 

CHAPEM TOMU HAVRAN, ALE TY MUSIS POCHOPIT, ZE LEN NA ORIENTACNU CENU SA PYTAM..
NO AK MI NECHCES ODPOVEDAT, TAK NEMUSIS..
ZISTIM SI TO NIEKDE INDE ALEBO MI TO TU MOZNO NIEKTO INI NAPISE...

Poslať Napísal: 07 Jan 2020, 13:31 

@Adamik84 orientacnu cenu coho potrebujes vediet? nechce sa mi to vsetko citat, tak mi napis a snad ti budem vediet poradit.

Poslať Napísal: 10 Jan 2020, 13:40 

TONO CHCEL SOM LEN ZISTIT, KOLKO TAK CCA VYCHADZA TIENENIE OD ZNACKY ISOTRA A HLAVNE BY MA ZAUJIMALO, KOLKO VYCHADZAJU EXTERIEROVE ZALUZIE, LEBO INTERIEROVE ZHRUBA VIEM A O TIE ANI ZAUJEM NEMAM.

Poslať Napísal: 17 Jan 2020, 08:38 

@Adamik84 tak v tomto pripade sa fakt da hovorit iba o orientacnej cene ale napisem ti, kolko nas vysli exterierove zaluzie, aby si mal aspon ako taku predstavu. samozrejme, ze cena potom zalezi od toho, ci zaluzie budes mat na elektricke ovladanie alebo manualne, ci ich budes mat priznane alebo nepriznane, atd. ale to uz isto vsetko vies. si zober, ze my sme davali zaluzie na 6 okien, z toho 4 su vysoke 2,6m, vsetky su na DO (dialkove ovladanie) a vyslo nas to 4 100€. ex. zaluzie nie je vobec lacna zalezitost ale zase my sme max. spokojni.

Poslať Napísal: 20 Jan 2020, 09:33 

...Tono to iste som sa mu snazil i ja vysvetlit, ze pokial clovek nevie rozmery, pocet okien, atd. tak nevie ani pribliznu cenu povedat...ale som rad, ze si mu napisal, co teba vysli...aspon ako taku predstavu bude mat, co to vychadza...

Poslať Napísal: 21 Jan 2020, 10:28 

Tonnko píše:
@Adamik84 tak v tomto pripade sa fakt da hovorit iba o orientacnej cene ale napisem ti, kolko nas vysli exterierove zaluzie, aby si mal aspon ako taku predstavu. samozrejme, ze cena potom zalezi od toho, ci zaluzie budes mat na elektricke ovladanie alebo manualne, ci ich budes mat priznane alebo nepriznane, atd. ale to uz isto vsetko vies. si zober, ze my sme davali zaluzie na 6 okien, z toho 4 su vysoke 2,6m, vsetky su na DO (dialkove ovladanie) a vyslo nas to 4 100€. ex. zaluzie nie je vobec lacna zalezitost ale zase my sme max. spokojni.

Mohol by som zopár otázok?
Mňa by zaujímalo, či ex. žalúzie máte priznané alebo skryté? A akú pred prípravu ste museli mať spravenú? To Vám povedala hneď firma, čo všetko musíte mať alebo Vám to oni všetko spravili? Tá cena je aj s montážou alebo len čisto za žalúzie?

Poslať Napísal: 22 Jan 2020, 18:42 

@Ondro11Jančo ved jasne, ze presnu cenu mu nikto nevie povedat, iba firma, ktora exterierove zaluzie robi ale tak aspon takto som mu pomohol, kedze som to riesil. a vela krat staci vediet, kolko to druhych ludi vyslo, aby mali ako taky obraz.

@Timo my mame skryte, nakolko sme to riesili uz pri murovani hrubej stavby a davali sme specialne preklady na okna. majstri vedeli, ako to spravit a vela veci nam poradila aj firma, cez ktoru sme riesili exterierove zaluzie.

Stránka 32 z 35 [ Príspevkov: 341 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre