Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 44 z 46 [ Príspevkov: 455 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 10 Jan 2020, 09:00 

@Tiborrz ved to som myslel, ze k tomu vie aj ten krb nejako prispiet aby bolo sklo ciste. akoze ked mam pravdu povedat tak podla rodiny a kamosov co maju krby doma alebo na chate napriklad, viem, ze proste po case to cloveka aj omrzi cistit a niekedy to uz ani potom nejde takze je to dobra vec

Poslať Napísal: 10 Jan 2020, 13:50 

ked sa to zazerie do toho skla tak to uz tak jednoducho nejde...netreba to nechat uplne zacerniet...

Poslať Napísal: 10 Jan 2020, 15:17 

MichalS teraz sa dá uskladniť drevo aj normálne pri vložke, že sa domuruje vlastne taký otvor k tej obostavbe a vieš si tam polienka naukladať, to aj fajn ukáže a splní to aj účel ;)

Poslať Napísal: 14 Jan 2020, 12:36 

Marek aj to je riešenie, videl som to už u viacerých ľudí, aj veľa takých fotiek som zahliadol, ale stále mám taký pocit, že väčšina to má skôr tak, že na ozdobu, že z tade drevo neberú, ale si nosia napríklad v košíku, jak aj ja som si zvykol. Alebo mám kamoša, čo má drevo pod oknami poukladané, je to pod strechou, čiže to nemokne a len sa vystrčí z okna a berie :lol:

Poslať Napísal: 16 Jan 2020, 14:40 

Tomino asi je to ozaj o tom, kto co preferuje, ja napriklad som nieco take nechcel, neviem nejako ma to nezaujalo. Mna skor co zaujalo tak sa uz robia rozne obostavby krbu alebo akoby som to nazval, ze rozne tvary, farby, aby krb posobil zaujimavejsie, aby zaujal uz na prvy pohlad, ja skor po niecom takomto by som siahol ;)

Poslať Napísal: 18 Jan 2020, 18:18 

Ake obostavby myslis? Nemas nejaku fotku alebo nieco pre predstavu?
Lebo sak obostavbu si vies ty navrhnut farbu jaku len chces, nemusis mat biely jak si mnohi davaju, davame, lebo sak aj my mame len biely a obklad teda len dolu, co je vlastne akoby po obvode vlozky. Ten robi krb taky zaujimavejsi ;)

Poslať Napísal: 18 Jan 2020, 20:31 

To kto to ako využíva alebo nevyužíva, to už neviem, to je na každom, ale dá sa to tak spraviť a myslím, že to dobre ukáže, je to také autentické, tak dobre to k tomu krbu ladí nemyslíš??

Poslať Napísal: 20 Jan 2020, 12:39 

Fotku nemam, ale ked si pozries toto https://www.krby-deltako.sk/trojstranne-krby/ tam su fotky, tam to vidiet ako si to predstavujem, co mi tak padlo do oka.
Lebo myslim, ze krb moze posobit este luxusnejsie a ze to moze byt vlastne v obyvacke taky prvok, ktory zaujme uz na prvy pohlad, nie?? ;)

Poslať Napísal: 20 Jan 2020, 14:24 

Dnes už kadejakú podobu môže mať krb, akože rôzne skvosty sa dajú aj bývajú, všetko sa to dá prispôsobiť tomu aký je interiér, že aké zariadenie človek chce doma mať, je to podľa mňa super, že dnes sa dá zhmotniť vlastne to, čo chceme, čo si predstavujeme

Poslať Napísal: 21 Jan 2020, 14:52 

Daju daju, len horsie je, ked este neni nejaka jasna predstava o tom zariadeni, ze ake to bude, preto pre niekoho moze byt zlozite vybrat si nejaky ten variant, preto ja som skor za nieco take neotrepane, nadcasove, nieco take, ze co len tak neomrzi a zase da sa k tomu nabytok bez problemov doladit, ze ist do takych farieb zemitych, co sa tyka obkladu napr ;)

Stránka 44 z 46 [ Príspevkov: 455 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre