Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Jan 2020, 14:10 

Števo&Gitka píše:
MaťkaHrdzi11 :)

Jasné, že poznám Prievidzu a teraz keď si mi už napísala, kde sa nachádza, tak už aj viem ktorú myslíš. Už sa mi rozjasnilo :D Ale nikdy som u nich nebola, budem ich musieť navštíviť ;) A cenovo sa ako pohybujú sedačky, ktoré ponúkajú? Vy máte tiež od nich?

...som rada, že už vieš:-)...oplatí sa ti ich navštíviť, budeš milo prekvapená aké tam majú krásne sedačky...ceny sa pohybujú rôzne, záleží od toho akú sedačku si vyberieš...áno, máme od nich sedačku, to je jasné:-)...

Poslať Napísal: 09 Jan 2020, 13:49 

ahojte...je tu niekto, kto vsetok nabytok kupil v jednej predajni?..s manzelom nemame moc v laske behat po predajniach a vyberat, preto by som potrebovala poradit predajnu, v ktorej by sme vybrali sedacku, konferencny stolik a jedalensky stol...tak pliiis poradte nieco...

Poslať Napísal: 14 Jan 2020, 16:04 

V tom prípade Dadka musíš ísť do tých veľkých obchodných domov a tam vyberieš všetko ale v akej kvalite, to ti nepoviem, keďže my sme kupovali všetko zvlášť a hlavne sedačku keď sme vyberali, tak sme si dali záležať, aby sa tá firma sustreďovala prevažne len na sedačky! Lebo vtedy vieš, že tie sedačky sú kvalitné.

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre