Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Nov 2019, 12:19 

Andželína píše:
Ľudkovia a nemajú v tých topsedačkách drahé sedacie súpravy? Koľko stojí cca kožená sedačka? Lebo mne to príde až taká moc luxusná predajňa, či???

NA ICH STRÁNKE NÁJDEŠ PRIBLIŽNÉ CENY KAŽDEJ SEDAČKY. NO MYSLÍM SI, ŽE NA TO, ŽE MAJÚ JEDINEČNÉ SEDACIE SÚPRAVY, TAK NEMAJÚ PREHNANÉ CENY. MY MÁME OD NICH KOŽENÚ SEDAČKU A STÁLA NÁS 2 690€. TO NIE JE AŽ TAK VEĽA, ČI PRE TEBA ÁNO??

Poslať Napísal: 19 Nov 2019, 09:05 

Kazimo píše:
Hachi majú klasickú 2 ročnú záruku na sedacie súpravy. No poskytujú záručný a pozáručný servis. Oni predávajú aj matrace a na tie poskytujú až 12 ročnú záruku (to len tak pre zaujímavosť, aby si do budúcna vedel). A za dopravu, výnos a montáž sa u nich nič neplatí. Tieto služby poskytujú úplne zdarma! Kdeže bývate? (ak to nie je tajné)

záruka je štandardná, to ma vôbec neprekvapilo ale milo som ostal zaskočený tým dovozom. to vážne majú zadarmo? hm, tak to by nám vyhovovalo, keďže bývame pri Liptovskom Mikuláši. a akú majú dodaciu dobu? nejakých 6 týždňov, či viac?

Poslať Napísal: 03 Dec 2019, 11:32 

Áno Hachi, dopravu majú úplne zadarmo! Čo sa týka dodacej lehoty, tak je rôzna. Podľa toho, akú sedačku si vyberieš. Ale obvykle tých 6-8 týždňov.

Poslať Napísal: 09 Dec 2019, 13:48 

Nikoleta to som nevedela, že na stránke majú zverejnené ceny. Idem si to teda pozrieť. A nemajú tam sedačky tak za 4 000 - 5 000€? :shock: Bola som v tom, že iba v takých cenách sa tam pohybuje. Nooo, v tom prípade som rada, že som napísala, lebo si ma aspoň priviedla na správnu cestu. Neviem prečo som si myslela, že tam majú iba také drahé kúsky.

Poslať Napísal: 10 Dec 2019, 08:49 

Andželína píše:
Nikoleta to som nevedela, že na stránke majú zverejnené ceny. Idem si to teda pozrieť. A nemajú tam sedačky tak za 4 000 - 5 000€? :shock: Bola som v tom, že iba v takých cenách sa tam pohybuje. Nooo, v tom prípade som rada, že som napísala, lebo si ma aspoň priviedla na správnu cestu. Neviem prečo som si myslela, že tam majú iba také drahé kúsky.

TAK UŽ VIEŠ. ÁNO, MAJÚ TAM AJ TAKÉ DRAHŠIE SEDAČKY, TO JE PRAVDA, ALE VIEŠ SI TAM NÁJSŤ AJ LACNEJŠIE. VŠAK VIDÍŠ, ŽE MY MÁME ZA PRIJATEĽNÚ CENU. AJ JA SOM RADA, ŽE SOM ŤA VYVIEDLA Z OMYLU :)

Poslať Napísal: 13 Dec 2019, 09:36 

Kazimo píše:
Áno Hachi, dopravu majú úplne zadarmo! Čo sa týka dodacej lehoty, tak je rôzna. Podľa toho, akú sedačku si vyberieš. Ale obvykle tých 6-8 týždňov.

tým, že akú, narážaš na to, že ich majú od rôznych dodávateľov? z kade oni vlastne berú sedačky? kde sa vyrábajú?

Poslať Napísal: 28 Dec 2019, 23:49 

Hjj Hachi, na to presne som narážal a myslel som si, že vieš, že oni majú sedačky a ostatný nábytok od rôznych dodávateľov. Berú z Česka, Talianska, Nemecka a z Číny. Preto je aj rôzna doba dodania, lebo napríklad keď je z Číny, tak to trvá až 10-12 mesiacov a keď len z CZ alebo DE tak tých 4-6 mesiacov, lebo to nie je až tak ďaleko a prevoz nie je až taký komplikovaný.

Poslať Napísal: 07 Jan 2020, 11:49 

Nikoleta áno to vidím, len stále sa mi tomu nejako nechce veriť, lebo aj čo som raz prechádzala, tak cez výklad na mňa táto predajňa pôsobila až moc luxusne. Ale verím ti, keď hovoríš, že majú aj lacnejšie. Pôjdeme sa tam niekedy pozrieť, keď sa trochu spamätáme z tých sviatkov a dlhého voľna :D

Poslať Napísal: 08 Jan 2020, 13:47 

Andželína píše:
Nikoleta áno to vidím, len stále sa mi tomu nejako nechce veriť, lebo aj čo som raz prechádzala, tak cez výklad na mňa táto predajňa pôsobila až moc luxusne. Ale verím ti, keď hovoríš, že majú aj lacnejšie. Pôjdeme sa tam niekedy pozrieť, keď sa trochu spamätáme z tých sviatkov a dlhého voľna :D

ONI ALE MAJÚ LUXUSNÝ NÁBYTOK ALE ZA PRIJATEĽNÉ CENY. SAMOZREJME, ŽE NIEKTORÉ SÚ AJ DRAHŠIE, ALE TO TAK JE V KAŽDEJ PREDAJNI, ŽE NÁJDEŠ AJ LACNEJŠIE AJ DRAHŠIE. BUDE TO NAJLEPŠIE, KEĎ TAM POJDEŠ OSOBNE! SA TI TERAZ NIČ NECHCE, ČO???

Poslať Napísal: 09 Jan 2020, 11:42 

Ahojte ;)

Som tu nová, takže sa moc nevyznám ako to tu funguje. Chcela by som sa spýtať, či majú lepšiu ponuku sedačiek v Prievidzi alebo v Bratislave? Na stránke topsedacky.sk som si pozrela, že v týchto dvoch mestách majú pobočky, tak by som chcela vedieť, do ktorej sa skôr oplatí ísť??

Ďakujem ;)

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre