Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 14 z 14 [ Príspevkov: 136 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 18 Okt 2019, 10:20 

niekde som videla napisane ze tato predajna ma aj online virtualnu prehliadku..viete mi poslat niekto link?...cez google to neviem najst:(((...diky...

Poslať Napísal: 28 Okt 2019, 12:29 

ViktoriaM-0102: Nech sa ti páči, toto je Bratislavská pobočka: https://mpembed.com/show/?m=JHf1PpPcHoJ ... 11903726-1
A toto zase pobočka v Banskej Bystrici: https://my.matterport.com/show/?m=HD1Up ... &lp=1&ts=2

Poslať Napísal: 31 Okt 2019, 10:59 

meggy dakujem ti velmi pekne...ani nevies, ako si mi pomohlo...ja som to nikde nevedela najst a ked som aj nasla, tak mi to vobec neslo nacitat:(((...dufam, ze teraz mi to uz pojde...idem si ich predajnicky hned popozerat...este raz obrovske dakujem!...

Poslať Napísal: 01 Dec 2019, 15:07 

ViktoriaM-0102: Nemáš vôbec začo, rado sa stalo ;) Čudujem sa, že ti to nešlo, keďže ja som to hneď na prvý krát našla a hneď ako som klikla, tak mi to aj išlo. Popozeraj si a potom mi daj vedieť, či ti nejaká sedačka padla aj do oka, dobre? Som zvedavá :) :D

Poslať Napísal: 12 Dec 2019, 08:06 

@Anka-Janka: - presne toto mi povedal aj muž, že si idem hneď kopírovať fotky do pc, aby tiež o ne neprišiel:-DD Som rada, že si aspoň druhý z toho zobrali ponaučenie. Prepáč, že až teraz píšem ale akosi som mala veľa práce v robote a ešte aj doma. No fotku som ti našla. Toto bude naša sedačka za pár dní (dúfam):-)))
Obrázok

Poslať Napísal: 19 Dec 2019, 13:39 

Melani v pohode, hlavna vec, ze si sa ozvala;-) Krasnu sedacku ste vybrali. A co, uz ju mate aj doma? Uz sa z nej vytesujes??:-)

Stránka 14 z 14 [ Príspevkov: 136 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre