Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 31 z 32 [ Príspevkov: 317 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 28 Nov 2019, 08:36 

To máš pravdu, len najprv ho chcem vo vnútri prerobiť a až potom sa pustím do zatepľovania a fasády. No a tie exteriérové žalúzie sa všetky ovládajú elektricky alebo je možné aj nejaké manuálne ovládanie?? Vieš poradiť aj nejakú dobrú firmu, ktorá by mi vedela poradiť, pomôcť a potom následne aj spraviť montáž?

Poslať Napísal: 29 Nov 2019, 08:23 

Moriačik píše:
To máš pravdu, len najprv ho chcem vo vnútri prerobiť a až potom sa pustím do zatepľovania a fasády. No a tie exteriérové žalúzie sa všetky ovládajú elektricky alebo je možné aj nejaké manuálne ovládanie?? Vieš poradiť aj nejakú dobrú firmu, ktorá by mi vedela poradiť, pomôcť a potom následne aj spraviť montáž?

však jasné, tomu rozumiem. aby si mohol vo vnútri už bývať, tak treba spraviť najprv vnútro a až potom sa zaoberať vonkajškom. nie, tam si môžeš vybrať, či dáš elektrické ovládanie, to býva buď ovládané ovládačom alebo vypínačom alebo potom manuálne a to kľukou. viem ti poradiť výrobcu, ktorý vyrába kvalitné exteriérové žalúzie a dodáva ich viacerým predajcom na Slovensku. je ním Isotra. na ich stránke si pozri, ktorým predajcom oni dodávajú a podľa toho si vyber firmu, ktorú máš najbližšie. ok?

Poslať Napísal: 02 Dec 2019, 09:37 

FODOR TAK TY SI RYCHLY CLOVEK, NORMALNE SOM V SOKU, ZE SI TAK RYCHLO OBJEDNAL TIENENIE. NO DOBRE SI SPRAVIL. VIDNO, ZE MY CHLAPI SME HNED ROZHODNY A NECAKAME DVA MESIACE, POKIAL NIECO VYBERIEME :D :D TAK POTOM DAJ VEDIET, KED ICH UZ BUDES MAT, OK?

Poslať Napísal: 03 Dec 2019, 14:01 

Karollllo. však a načo budem čakať?
Jasné, dám ti potom vedieť.
Len si musíš ešte nejaké minimálne dva mesiace počkať, ok?
Snáď vo februári to budeme mať.

Poslať Napísal: 08 Dec 2019, 14:08 

FODOR VED NEMAS NACO, KED SI ROZHODNUTY! TO MI JE JASNE, ZE ICH HNED NEBUDES MAT, KED TI ICH OBJEDNAVALI. TAK VO FEBRUARI SI PISEME, ZATIAL SA MAJ A UZIVAJ SI PREDVIANOCNU POHODU.

Poslať Napísal: 09 Dec 2019, 14:26 

...môžte mi poradiť, ktorá firma ponúka ich tienenie v Žilinskom kraji???.. vďaka:-)

Poslať Napísal: 10 Dec 2019, 13:40 

Ahoj MaťkaHrdzi11, nech sa páči, tu máš predajcov v Žilinskom Kraji, ktorý ponúkajú tienenie aj tejto značky. Tu je konkrétne link, kukni si, ktorého budeš mať najbližšie: https://www.isotra.sk/zaluzie-siet-pred ... insky-kraj. Ak ti niečo nebude jasné, tak píš.

Poslať Napísal: 10 Dec 2019, 14:07 

PLS CENOVO SA AKO POHYBUJE TIENENIE TEJTO ZNACKY?...
CEZ ZIMU CHCEME VYBRAT DODAVATELA, TAK PRETO PISEM...
VDAKA ZA AKUKOLVEK RADU...

Poslať Napísal: 12 Dec 2019, 11:59 

Adamik84 píše:
PLS CENOVO SA AKO POHYBUJE TIENENIE TEJTO ZNACKY?...
CEZ ZIMU CHCEME VYBRAT DODAVATELA, TAK PRETO PISEM...
VDAKA ZA AKUKOLVEK RADU...

...a to my mame ako vediet, kolko by ta vysli na tvoje okna?...ved sa nakontaktuj na nejakeho predajcu a daj si spravit cenovu ponuku...kazda domacnost ma ine rozmery okien a tym padom bude aj ina cena...alebo si teda vyberte viac predajni a potom cenovy rozdiel budete najlepsie vidiet...

Poslať Napísal: 13 Dec 2019, 15:07 

TAK CHCEL SOM ASPON ORIENTACNE ZISTIT, CI VYCHADZAJU 2 000€ ALEBO 12 000€...
PRETO SOM POLOZIL TAKUTO OTAZKU...
VIEM, ZE SI MOZEM DAT SPRAVIT CENOVU PONUKU, TO MI JE JASNE...
NO PREDTYM SOM CHCEL VEDIET, KOLKO POCITAT ZA EXTERIEROVE ZALUZIE ASPON PRIBLIZNE...

Stránka 31 z 32 [ Príspevkov: 317 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre