Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 71 z 71 [ Príspevkov: 705 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 02 Dec 2019, 12:25 

Brain po pravde si to v tomto prípade neviem ani ja nejako predstaviť, ešte pri dreve to viem, to som videl na vlastné oči, že jak je potrebné ho brúsiť a lakovať, natierať a teda príjemné to nie je, pretože to zaberie veľa času takáto aktivita a ten čas vieme využiť aj efektívnejšie :D

Poslať Napísal: 03 Dec 2019, 06:58 

to nie, zase nerobte nejaké nereálne scenáre, buďte radi, že už je aj taká možnosť, pri ktorej netreba sa o nič starať, že stačí si len užívať to, že máš terasu, že vyzerá dobre, že to nevyzerá umelo a podobné veci, šak tie výhody si treba vedieť vážiť, užívať, no nie??

Poslať Napísal: 04 Dec 2019, 09:21 

caute..tak poviem vam, ze je to tak, ze s drevom nie je sranda..je s tym roboty a teda nie malo..ved aj vlastne to bol dovod preco som sa ja toho vzdal..preco som celu terasu dal prec a zacal som sa o ine veci, ine moznosti zaujimat..je to na nic, ked mas byt otrokom vlastneho rozhodnutia alebo co..radsej nieco s cim nie je starost..

Poslať Napísal: 04 Dec 2019, 11:24 

Nechcem sa radšej asi ani pýtať, že čo ťa stála realizácia a potom následné zbavenie tej terasy :oops:

Poslať Napísal: 05 Dec 2019, 13:35 

Myslím, že nebolo to málo peňazí, ale keď niečo nie je dobré, tak to treba spraviť na novo a toho starého sa zbaviť.
Ja by som netrpel to zlé, nekvalitné, čo nevyzerá na pohľad dobre len preto, že som za to dal nejaké tie peniaze. :roll:

Stránka 71 z 71 [ Príspevkov: 705 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre