Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 47 z 48 [ Príspevkov: 473 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 18 Nov 2019, 08:47 

Slepek a toto je vlastne to podstatné... Že už máš predstavu, vieš akoby si to chcel a všetko... Že už to neni o tom, že máš nejaké nereálne očakávania, ale už vieš čo čakať...
A kukám, že ešte aj akcia... Takže asi ste aj dobre vybrali čo?...

Poslať Napísal: 19 Nov 2019, 20:40 

A ako?...píšeš, že máš predstavu, ale nejako ste sa aj dohodli, že kedy vám to spravia?...alebo ti to bude robiť niekto iný?...alebo nebodaj ty sa chceš na to dať, či celé to zle chápem?...lebo ti poviem, že je z môjho pohľadu by som do toho nešiel ani za svet...akože myslím, že sám si to robiť... :mrgreen:

Poslať Napísal: 20 Nov 2019, 08:51 

...nevidim sice na tej fotke, ze aka je to znacka...ale vyzera ta krbova vlozka tak jak nasa...a nam krb robila firma z Komarna, Deltako...viem, ze oni tiez chodia takto na rozne vystavy...je toto co si fotku pridal vlozka od nich?...mna pri nich zaujalo napriklad to, ze maju vlastne krbove vlozky...ze ten system, co vlozky maju je priamo nimi vyvinuty...ze to nie je od niekoho prevzane alebo nieco...

Poslať Napísal: 25 Nov 2019, 10:23 

Stracel akoze oni si ich vyvinuli? To nie je len, ze firma spolupracuje s nejakym vyrobcom vloziek?

Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 09:49 

Nie nie, oni majú svoje, vieš si o tom nájsť aj na ich webe, nerobia s inými značkami krbových vložiek, len s tými svojimi, predsa len myslím, že je to dobré, lebo by krbári mali dávať len krbové vložky, o ktorých majú znalosti a vedia, že sa na ne môžu aj spoľahnúť ;)

Poslať Napísal: 27 Nov 2019, 08:05 

...presne tak ako tu uz zaznelo nado mnou...oni ti presne aj vysvetlia, co je ako aky to je system naco je dobry...v com su ich krbove vlozky ine a vsetko vlastne co potrebujes vediet...ale je toto dobre, pretoze ked si vezmes, ze vlastne krbar vie presne s cim robi...aku to ma kvalitu aj vsetko... ;)

Poslať Napísal: 29 Nov 2019, 08:24 

Akoze neznamena to, ze niektore ine vlozky su zle alebo nieco, ale kazdy krbar ma to svoje, co preferuje s cim ma skusenosti a pod.
Ale myslim, ze je podstatne to jak dlho je krbar na trhu. Ake ma skusenosti a tiez aj to vlastne, ze kolko realizacii krbov ma za sebou ;)

Poslať Napísal: 02 Dec 2019, 12:16 

Lajox tými nereálnymi očakávaniami si asi každý prejde, že sa cez to musí dostať, tiež som kedysi bol v tom, že aké je to easy, že len vybrať vložku a ju obostavať, ale neni to tak celkom, veď potrebuješ mať aj revíziu komína, potrebuješ mať aj všetko spravené tak aby ti to vykúrilo všetko čo treba, všetky miestnosti a to celkom rýchlo keď zakúriš.
A na to väčšinou treba niekoho kto nám to objasní, aspoň ja som to potreboval aby sa mi nejako otvorili oči ;)

Poslať Napísal: 04 Dec 2019, 11:22 

Stracel len niekto nemá predstavu o tom, že aký to je systém, niekto si môže myslieť, že každá vložka funguje na rovnakom princípe, že je celkovo vo vnútri rovnaká, tým pádom si môžu myslieť, že tie ceny sú rozdielne len tak a pritom to vôbec nie je pravda ;)

Poslať Napísal: 05 Dec 2019, 17:07 

KajoLukac - jo a to je chybou. Zvonku to môže vyzerať rovnako, prípadne podobne, ale tak to zdanie často klame. Dobré je napríklad, čo sa mne teraz pozdáva, že nie sú na vložke klasické dvierka, ale je to otváranie poriešené iným spôsobom :)

Stránka 47 z 48 [ Príspevkov: 473 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre