Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 69 z 71 [ Príspevkov: 708 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 15 Nov 2019, 12:45 

..liefo z takých vecí, rečí si netreba nič robiť..jedným uchom dnu a druhým von..veď keď ja niečo kupujem za svoje peniaze, tak sa nenechám ovplyvniť niekým kto o tom nič nevie..

Poslať Napísal: 17 Nov 2019, 20:17 

Maroz: Asi tak, len väčšinou tlak okolia dokáže divy, vidím to aj teraz napríklad pri sestre, že robia novú kuchyňu a rozhodla sa akú chce a už jej každý do toho hovorí, že prečo nie bielu, prečo nie hentakú a kopu iných vecí. To jeden by bol z toho aj na nervy, najlepšie je urobiť si po svojom a nestarať sa

Poslať Napísal: 18 Nov 2019, 08:50 

Vidíš... Toto sú veci, z ktorých som ja po pravde fakt na nervy... Pretože čo koho do toho v podstate??... Chápeš... Ale nehovorím, aj u nás to tak bolo, že som si kadečo vypočul... Ale tam to skončilo, že nevenoval som nejakú pozornosť názorom iných akože ľudí okolo mňa... Skôr som sa sústredil na moje predstavy a nejaké tie očakávania...

Poslať Napísal: 18 Nov 2019, 10:51 

..klement ano, ale si predstav, ze teraz tlak okolia a ty sa teda rozhodnes, ze ides do dreva na terase..hej?..a za dva tri roky to drevo uz nebude vobec take ako na zaciatku a co potom?..ti co ti to poradili ti vratia peniaze?..alebo sa ti budu chodit o tu terasu starat?..vies to je take divne trochu..

Poslať Napísal: 18 Nov 2019, 12:43 

POTOM PRED LETOM CO ROBITE? TERASU AJ NEJAKO SPECIALNE PRIPRAVUJETE, CISTITE ALEBO NIECO?

Poslať Napísal: 19 Nov 2019, 15:08 

presne toto je to a keď nastane nejaký problém tak nik ti nepomôže ten čo sa snažil ti silou mocou radiť. Nemám to rád, akože rád si vypočujem objektívne názory, že skúsenosti, ale nejaké také dohady, od niekoho kto nevie, kto nemá skúsenosť tak to ďakujem, neprosím ;)

Poslať Napísal: 19 Nov 2019, 20:49 

Boris nemyslím si, že je nejako potrebné na leto chystať terasu...stačí umyť a vec proste vybavená...že tam nemáš čo nejako keď je to bezúdržbové riešenie...samozrejme, že záleží čo si dáš z akého materiálu terasu...ak by si mal drevo tak pred letom to treba vyčistiť, prebrúsiť, je s tým starostí a starostí...

Poslať Napísal: 20 Nov 2019, 07:55 

boris presne pred letom sa mi vidi, ze som tu o tom pisal...zalezi vsetko od toho, ze z coho je terasa...aky material...lebo napriklad pri doskach Timbermax, tam nepotrebujes nic...fakt nic riesit...proste len vezmes wapku a nejake tie necistoty, co za mesiace nafukali napadali na terasu len zmyjes...tam by sa nemalo nic drzat...nie je na to dovod, kedze na doskach je taka ta ochranna vrstva...ktora zabranuje aj nasiaknutiu...aj zmene farby...

Poslať Napísal: 20 Nov 2019, 08:54 

...jazzen si ma pobavil... :lol: :lol: ...som si to predstavil, ze by napriklad moj svokor mi nieco preplatil...keby sa jeho rozhodnutie...jeho rada mojim smerom casom objavila jak nezmysel...ze to nebolo dobre rozhodnutie...keby som chcel od neho aby mi to zaplatil...alebo nieco tak by ma asi vysmial...a fakt je to, ze preto je dobre sa sam rozhodnut...sam si zvazit na com nam zalezi...

Poslať Napísal: 21 Nov 2019, 08:30 

To je naivná predstava. Ale viem o čom píšete, každý z okolia keď vie, že niečo riešiš, tak stále má potrebu niečo ti do toho hovoriť, to neni nič nové. To sa bežne deje. Ja sa nad tým už ani nepozastavujem a radšej sa sústredím na seba. Na to aby mne veci vyhovovali ;)
Stojar nie a keď je terasa ešte aj prekrytá, tak to ozaj len nejaký prach čo by nafúkalo alebo čosi ;)

Stránka 69 z 71 [ Príspevkov: 708 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre