Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 190 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 06 Nov 2019, 10:54 

- obyvatel -

- ohladne rekuperacii toho moc neviem ale sak aj preto som tu chcel by som sa poradit ako je to potom s udrzbou reku co je treba kto by mi vedel aj montaz urobit a taketo prakticke veci?? -

Poslať Napísal: 06 Nov 2019, 21:11 

ked moc toho ohladne rekuperacie nevies tak myslim, ze by si mal zacat od zaciatku v podstate..dohodnut si pripadne nejaku konzultaciu, kde by ti pomohli a poradili ako jednotku vybrat..aby si aj vedel aka priprava je potrebna, co potrebujes k tomu..napriklad ja co som daval od Nilanu rekuperaciu, jednotku, tak ja som montaz riesil stylom, ze som si pozrel aka firma s nimi spolupracuje..aby som si bol isty, ze ten clovek ozaj bude vediet ako ta jednotka funguje a podobne veci..a k tej udrzbe, ci prehliadke ti poviem tolko, ze ty si mozes menit filtre..ale na taku vacsiu prehliadku je dobre zaobstarat si kompetentnu osobu..;)

Poslať Napísal: 07 Nov 2019, 15:04 

to je pravda, no podľa mňa na to treba myslieť ešte pred samotnou stavbou domu. ako neviem, či sa dá už v existujúcom dome nejako dorobiť. to s tou konzultáciou je pravda, no musíš mať ako tak predstavu o značke firme, lebo je ich fakt kopec a nie je to len tak sa ulakomiť na 1., v ktorej sa zastavíš

Poslať Napísal: 07 Nov 2019, 16:53 

DENDA DA SA TO AJ DODATOCNE, LEN JE S TYM VIACEJ ROBOTY ALEBO JAK BY SOM TO POVEDAL...
ALE SU LUDIA CO SA NA TO DAJU AJ TAK...

Poslať Napísal: 11 Nov 2019, 12:33 

..je dobre na to mysliet uz pri samotnej stavbe, jasne, ze kedysi to bolo inak, ze ludia taketo moznosti nepoznali..ze nevedeli co a ako..nemali predstavu, ze nejake riadene vetranie bude jestvovat a ze to bude mat takyto zmysel, ze po roznych strankach..preto sa najdu aj ludia, co si to dodatocne davaju..no ja som rad, ze my sme to nemuseli takto riesit, ze my sme to vybavili a mali v tom aspon trochu jasno, ked dom bol este len na papieri, ze sme este mali moznosti, co s tym..

Poslať Napísal: 12 Nov 2019, 11:11 

ahhaaa a tak to potom nie je podľa mňa tragédia, aj keď je s tým viac roboty, je to niečo čo proste zlepší tak povediac úroveň toho samotného bývania

Poslať Napísal: 12 Nov 2019, 13:33 

DENDA DA SA TO, LEN TREBA KOMUNIKOVAT S FIRMOU, CO SA TOMU VENUJE ABY VAM PORADILA AKO TO PORIESIT, ABY TO BOLO DOBRE, ABY TA REKUPERACIA BOLA UCINNA ABY PRINIESLA, TO CO POTREBUJES.

Poslať Napísal: 12 Nov 2019, 14:16 

BoRIS píše:
DENDA DA SA TO, LEN TREBA KOMUNIKOVAT S FIRMOU, CO SA TOMU VENUJE ABY VAM PORADILA AKO TO PORIESIT, ABY TO BOLO DOBRE, ABY TA REKUPERACIA BOLA UCINNA ABY PRINIESLA, TO CO POTREBUJES.

jasné, tomu ja rozumiem. ako je to aj také logické, bo pokiaľ s ňou nepracuješ, tak o nej všetko len tak nevieš

Poslať Napísal: 12 Nov 2019, 16:25 

KOLKO STOJI REALIZACIA TAKEJ REKUPERACIE? AKO JE TO S NEJAKOU PREDPRIPRAVOU? SKUSAL SOM SI ZISTOVAT TROCHU VIACEJ O TOMTO NASIEL SOM ZE JE AJ PASIVNA AJ AKTIVNA, ALE REALNE AKE ROZDIELY SU MEDZI TYM TO NETUSIM, VIETE MI TO NEJAKO POLOPATE VYSVETLIT??

Poslať Napísal: 13 Nov 2019, 18:45 

Za mňa keď už tak aktívnu, lebo ti vie viac toho dať, jasné, že vychádza aj drahšie, ale zase to je podľa mňa nič v porovnaní s tým ako dokáže zvýšiť komfort bývania!

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 190 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre