Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 68 z 71 [ Príspevkov: 705 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 07 Nov 2019, 20:14 

kazdy to ma inak, inak k tomuto pristupuje, ja som z tych, co najradsej su ked veci mozu vidiet nazivo, teda to co chcem kupit aby som videl, aby som mal jasnu predstavu o tom, co dostanem, co budem mat doma, cize aj nabytok, ked sme kupovali, tak to bolo, ze sme sli osobne, zena ta by najradsej cez internet poobjednavala, aby sme nemuseli zabijat tolko casu, ale ja som taky akoby pokojnejsi, ked vidim nazivo co chcem, ale tak da sa jasne, ze aj cez net, ze nemusis nic len komunikujes cez mail, ale mne to nesedi :mrgreen:

Poslať Napísal: 11 Nov 2019, 08:57 

Tebe mozno nie, ale napriklad mam kamarata, co robi vonku a ten je rad, ak sa s niekym da fajn dohodnut aj cez email alebo cez telefon, ze nemusi skrz to lietat hore dolu ;)

Poslať Napísal: 11 Nov 2019, 10:43 

V takomto pripade jasne, ze je to lepsie...ale nie kazdemu to tak vyhovuje...preto je dobre, ze su rozne moznosti...ze je aj showroom...ze proste kazdy sa zariadit tak aby bolo dobre, aby si vedel urobit podla seba a dobre sa rozhodnut...my tiez uz sme definitivne rozhodnutie urobili a myslim, ze sme lepsie urobit nemohlo...

Poslať Napísal: 11 Nov 2019, 12:35 

..chester na povrchu je ochranna vrstva, ktora je specialne na to vyrabana, aby chranila to jadro, vlastne cele tie dosky..a je aj tak vyrabana aby vlastne nejako slnko nezmenilo jej farbu..aby nebolo poznat akodlho uz je napriklad podlaha pri bazene..alebo na terase..a kde slnko svieti..

Poslať Napísal: 12 Nov 2019, 08:14 

ochranna vrstva na doskach, ktore mna zaujali sa vola Protect Shell. Viac o tom si vies pozriet priamo na webe, napriklad tu http://www.timbermax.sk/viac-o-timbermaxe ;)
Vlastne ta vrstva zabezpecuje to, ze ta doska ako taka je chranena, ze ten povrch je nenasiakavy, ze tomu neskodi nic ani dazd, ani sneh. A taktiez to zabezpecuje, ze farba zostane stale rovnaka, aj po rokoch :)

Poslať Napísal: 12 Nov 2019, 09:54 

fcar kazdemu to vyhovuje inak a podla toho sa treba aj zariadit, dnes uz s tou komunikaciou nie je vobec ziadny problem ;)
spisakjuro a na zaklade tohto myslim, ze si mozu dovolit dat aj tolko rokov zaruku, pretoze ta ochranna vrstva to vnutro super ochrani a tym padom je to parada a je to bez starosti ;)

Poslať Napísal: 13 Nov 2019, 08:26 

Ono ja som veľa počul o tom napríklad, že drevoplast, že to je umelina, že to sa naoplatí do toho ísť. Ale si vezmi, že aj keď dáš napríklad drevo, tak musí tam byť nejaká tá ochranná vrstva, že lak a čosi, takže je to chémia, čiže tam neni ten fajn pocit z dreva, to sa potom už stratí :shock:

Poslať Napísal: 13 Nov 2019, 10:55 

Takéto žvásty, že je to umelina, to ti môže povedať len niekto kto nevidel ako vedia byť v dnešnej dobe tie dosky a celkovo ten materiál prepracovaný, nad takými rečami sa ja napríklad už nezamýšľam, lebo najviac riešia a súdia tí čo nemajú skúsenosti, čo nemajú reálnu predstavu o týchto veciach a to sa mi až rozum nad tým zastavuje!

Poslať Napísal: 15 Nov 2019, 08:24 

frantisek, len na koho sa obratit a na koho nazor sa proste spoliehat, ked v okoli ja nemam nikoho, kto by mal nejako specialne terasu urobenu? vacsina okolo mna ma drevo, sice pocujem nadavanie pomaly z kazdej strany, ale aj tak mi kazdy povie, ze je to jedina cenovo dostupna varianta, ze preto do toho sli, tak uz mam potom z toho hlavu jak balon a neviem co si mam mysliet, ze co mam urobit

Poslať Napísal: 15 Nov 2019, 11:14 

niekedy je najlepšie sa spoľahnúť na seba, na svoju intuíciu, že nejako sa neriadiť takto niekým, že kto si čo myslí. Taký človek čo má len s drevom skúsenosť ti môže vedieť akurát tak o tom povedať a keď ti bude tvrdiť, že nejaká iná alternatíva je proste len nejaký plast alebo niečo, že do toho sa neoplatí ísť, tak to je len jeho subjektívny názor, to nie je realita ;)

Stránka 68 z 71 [ Príspevkov: 705 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre