Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 46 z 48 [ Príspevkov: 473 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 30 Okt 2019, 16:55 

..juraj toto ocenia viac asi naše polovičky. Ale ja napríklad oceňujem to, že krb rýchlo dokáže dom vykúriť, to je veľký benefit toho.
Jasné, že každý sa na to môže inak pozerať. Ale tak myslím, že je dobré pred rozhodnutím si spísať výhody a nevýhody 8-)

Poslať Napísal: 31 Okt 2019, 13:34 

..darmo sa tomu cudovat. Pre kazdeho celkovo je prioritou cosi ine, to mas tak ako aj pri samotnej stavbe krbu zalezi kazdemu na niecom inom. Napriklad mne islo hlavne o prakticku stranku, mne bolo v podstate celkom jedno, ze jak bude vyzerat, hlavne aby sa dalo v nom kurit a aby sme nemali problem, ze by dym siel do miestnosti :mrgreen:

Poslať Napísal: 05 Nov 2019, 09:08 

Opir keď ono to ide všetko spolu a to ruka v ruke.Aj keď áno ten vzhľad vonkajší je až druhoradá záležitosť.Ale ide najmä o to aký materiál sa pri obostavbe používa.Pretože ak by sa použil nejaký lacnejší,nekvalitný,tak by sa to mohlo prejaviť mnohými spôsobmi.

Poslať Napísal: 06 Nov 2019, 08:05 

Kpaci tak nielen naše polovice. Je lepšie, ak netreba na čistenie krbu používať nejaké chémiu pravidelne, z času na čas hej to je normálne, že keď chceš sklo vydrhnúť, aby bolo fakt čisté úplne, ale pravidelne to nie je potrebné, keďže to ide aj s popolom a vlhkou handrou.

Poslať Napísal: 07 Nov 2019, 12:49 

ale neni nejaké náročné obstarať krb, myslím, postarať sa oň, udržiavať ho a tak, to je podľa mňa to najmenej, najťažšie je to rozhodnúť sa, že aký a podobné vecičky okolo toho. A potom ešte naučiť sa správne kúriť ;)

Poslať Napísal: 11 Nov 2019, 08:53 

Gramlo je to uhol pohladu. Mne trvalo mesiace, kym som si urobil prehlad a duplom kym som sa rozhodol. Rozhodnutie doslo az teraz, teraz ked som navstivil vystavu, posielam vam aj fotku, co sme so zenou vybrali aky typ krbu. Co nam tak sadlo. Co sa nam pacilo.
Nevedel som, ze co spravit na koho sa obratit a ked som sa dozvedel, ze tato firma, co bola na vystave, ze poskytuje aj poradenstvo a vlastne robia aj realizacie, tak mi to vhod padlo ;)

Poslať Napísal: 11 Nov 2019, 08:55 

Ups, fotku mi nejako nepridalo, tak este raz... :D

Obrázok

Poslať Napísal: 12 Nov 2019, 09:47 

na akej vystave si to bol? to teraz niekedy?

Poslať Napísal: 13 Nov 2019, 08:22 

Slepek toto ste dobre vybrali, vyzerá fajn tá vložka a keď si ešte vezmeš že dáš spraviť obklad k tomu z kameňa, tak to bude luxusné ;)

Poslať Napísal: 13 Nov 2019, 13:25 

Ano teraz nedavno som bol na Moddome, asi mesiac dozadu to je, teda este asi ani to nie, takze fakt nedavno.
Jo viem si to predstavit jak to bude u nas vyzerat, ja takto uz mam o tom jaku taku predstavu, ze co chcem ako chcem, len som potreboval sa pozhovarat s niekym, kto vie co a ako po tej stranke kvality a funkcnosti ;)

Stránka 46 z 48 [ Príspevkov: 473 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre